Lietuvos naujienos

Plečiamas Lenkijos televizijos matomumas Lietuvoje

AB Lietuvos radijo ir televizijos centras (toliau – Telecentras) informuoja, kad pagal susitarimą su Lenkijos visuomeniniu transliuotoju „Telewizija Polska S. A.“ (toliau – TVP) rugpjūčio pradžioje buvo daugiau negu trigubai išplėsta TV programų „TVP Wilno“, „TVP Polonia“, „TVP Info“, „TVP Historia 2“, „TVP World“ ir  „Belsat TV“ retransliavimo per nemokamos eterinės televizijos tinklus aprėptis.

Anksčiau šios TV programos buvo siunčiamos Pietryčių Lietuvos regione ir jas nemokamai galėjo žiūrėti apie 21 proc. šalies gyventojų. Įrengus daugiau TV siųstuvų ir išplėtus retransliacijų aprėptį minėtos programos dabar gali būti nemokamai priimamos per anteną 66 proc. Lietuvos teritorijos, kurioje gyvena 70 proc. šalies gyventojų.

Šiuo metu aukščiau minėtos TVP programos siunčiamos iš 10 TV bokštų, esančių Vilniuje (Vilniaus TV bokštas), Juragiuose (Kauno r.), Giruliuose (Klaipėdos m.), Mažeikiuose, Šalčininkuose, Švenčionyse, Visagine, Varėnoje, Druskininkuose ir Kalvarijoje.

 

TVP kuriamos programos per kambario arba lauko anteną gali būti priimamos šiose šalies vietovėse: Vilniaus m. ir Vilniaus r., Kauno m. ir Kauno r., Klaipėdos m. ir Klaipėdos r., Alytaus m. ir Alytaus r., Visagino sav., Kalvarijos sav., Neringos sav., taip pat Šalčininkų, Širvintų, Trakų, Švenčionių, Ignalinos, Zarasų, Varėnos, Druskininkų, Lazdijų, Marijampolės, Prienų, Vilkaviškio, Šakių, Jurbarko, Jonavos, Kretingos, Mažeikių rajonuose. Šios programos taip pat gali būti priimamos didelėje dalyje šių rajonų: Rokiškio, Utenos, Molėtų, Ukmergės, Kėdainių, Raseinių, Jurbarko, Šilutės, Rietavo sav., Plungės, Telšių, Skuodo ir Akmenės.

Lietuvos vietovių, patenkančių į retransliavimo aprėpties zoną, gyventojai savo namų televizoriuose jau galėjo pastebėti priimamų kanalų sąraše atsiradusius naujus kanalus. Tiems gyventojams, kurių televizoriai automatiškai nepradėjo rodyti TVP programų, rekomenduojama paleisti automatinę kanalų paiešką ir perskanuoti eterį.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
18 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button