Lietuvos naujienos

Minint Žemės valandą kviečiama išjungti šviesas

Šeštadienį, 2019 m. Kovo 30 dieną 20:30 val. skirkime bent valandą visą savo dėmesį Žemei.

„Earth Hour“ yra didžiausias pasaulio klimato skambutis kuris vyksta visame pasaulyje. Kovo 30 d. 20:30 – 21:30 milijonai žmonių, tūkstančiai įmonių ir miestų išjungdami šviesas siunčia signalą pasaulio sprendimus priimantiems asmenims, kad laikas veikti ir jūs turite prisijungti.

Šiais metais daugiausia dėmesio skiriama klimato kaitos pasekmėms mūsų gamtai, ekosistemoms ir gyvūnams. Kas šešta rūšis dabar yra atsidūrusi prie išnykimo ribos dėl klimato kaitos, ir mums reikia atkurti pusiausvyrą kad visi – gyvūnai, gamta ir žmonės klestėtų saugodami vieni kitus. Todėl mes išjungiame šviesą, kad sutelktume dėmesį į visą pasaulio gyvybę, kurią norime išlaikyti.

 

Klimato kaita iš esmės yra sudėtingas ir daugiasluoksnis procesas ir turi didžiules pasėkmes, kurias kol kas sunku įsivaizduoti ir suprasti. Parodykime, kad mes visi turime balsą ir kad mes reikalaujame, jog pasaulio sprendimus priimantys asmenys klausytųsi ir veiktų. Pokalbis apie planetos ateitį neturi vykti be Jūsų. Kartu galime padaryti pokytį!

2019 metų Žemės valandą apjunkime visus, kurie lyg šiol dar buvo abejingi.

Vilniuje dažniausiai vienai valandai yra išjungiamas Katedros ir Rotušės aikštės, Vrublevskio ir Šventaragio gatvių, Arkikatedros, Seimo rūmų, M. Mažvydo bibliotekos ir Trijų Kryžių paminklo apšvietimas. O Katedros aikštėje sudėliotjamas Žemės valandos simbolis 60+.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button