Lietuvos naujienos

Ilgąjį Joninių savaitgalį stiprinamos policijos pajėgos

Ilgąjį Joninių savaitgalį dirbs gausesnės policijos pajėgos – jos užtikrins viešąją tvarką masiniuose renginiuose, organizuos reidus neblaiviems ir viršijantiems greitį vairuotojams išaiškinti.

„Ilgąjį savaitgalį visoje šalyje visą parą vyks sustiprinta vairuotojų blaivumo ir apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų ir greičio kontrolė“, – skelbia Lietuvos kelių policijos tarnyba.

Nuo savaitės vidurio kelių policija atidžiau stebi eismo dalyvius ir sieks išaiškinti šiurkščius ir pavojų saugiam eismui keliančius Kelių eismo taisyklių pažeidimus. 

 

Pasak policijos, parinktų prevencinių priemonių tikslas – užtikrinti, kad eisme nedalyvautų nuo alkoholio ar kitų psichiką veikiančių medžiagų apsvaigę asmenys, užkardyti pavojingą ar chuliganišką vairavimą švenčių dienomis, kai padidėja eismas visoje šalyje.

„Iki soties pasimėgaukite Rasų šventės apeigomis, burtais atsakingai ir saugiai keliaudami, nevartodami alkoholio. Tai viena iš svarbiausių policijos pareigūnų rekomendacijų visiems eismo dalyviams“, – sako policija.

Ji taip pat ragina nepamiršti užsisegti saugos diržų keliaujant automobiliu, kelyje vengti bet kokių su vairavimu nesusijusių veiksmų: nevalgyti, neskambinti mobiliojo ryšio priemone nesinaudojant laisvų rankų įranga ir kt.

 

Per dvi Joninių dienas pernai šalies keliuose įvyko 20 avarijų, buvo sužeisti 22 žmonės.

Autorė Ingrida Steniulienė

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
5 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Petras

Policija kiekviena diena tai daro. Sudaromas įvaizdis ,kad tai atliekama tik per švėntes.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button