Pirmoji ponia Diana Nausėdienė penktadienį dalyvavo jaunųjų maltiečių 30-mečio šventėje.

„Džiaugiuosi, kad esate tarp tų, kurie negali ramiai žiūrėti į skurdą ir sunkiomis sąlygomis gyvenančių žmonių skausmą, nes esate stiprūs imtis svarbių mūsų visuomenei darbų. Esame gerovės valstybės bendrakūrėjai. Į gerovės valstybę galima artėti tik nuosekliai ir kryptingai mažinant visų rūšių atskirtis, sprendžiant susvetimėjimo, vienišumo visuomenėje problemas, kuriant žmoniškumo, pagarbos ir atjautos jungtis tarp visų kartų, jų nesupriešinant“, – sakė pirmoji ponia.

D. Nausėdienė padėkojo Maltos ordino organizacijos vadovams, savanorių ugdytojams už atsparumą, už tai, kad 30 metų Lietuvoje padeda augti jaunajai kartai, turinčiai stiprų dvasinį ir vertybinį stuburą. Pirmosios ponios teigimu, per bendrystę, tarnystę ir socialines patirtis Maltos ordinas dalijasi išmintimi ir ugdo dvasinę stiprybę bei atjautą, kuria nuostabią bendražmogiškąją patirtį, kurioje gimsta seno pasitikėjimas jaunu.

„Tikiu, kad kiekvieno savanorio darbas palieka neįkainojamą antspaudą visam gyvenimui tiek jam pačiam, tiek globojamajam, tiek visai visuomenei – dovanoja pamokas, neįkainojamas ir nepakartojamas patirtis, kurios ugdo visus, praplečia bendruomenės gerumo ir dosnumo, socialinio saugumo erdves“, – teigė D. Nausėdienė.

Jaunieji maltiečiai – dalis Maltos ordino pagalbos tarnybos, savo veiklą pradėjusi 1993 m., ją sudaro aktyvūs 14–29 metų jaunuoliai, skiriantys savo laiką savanoriškam socialiniam darbui. Ši organizacijos jaunuomenė šiandien savanorystei buriasi 20 Lietuvos vietovių ir vienija apie 500 savanorių.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

3 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris Vilniaus projektas nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist