Pasaulį gelbstinčiais herojais dabar būti itin paprasta – tereikia karantino metu sėdėti namuose. Tačiau ne visi noriai prisideda prie tokio gelbėjimo, todėl Vilniaus miesto savivaldybė apjungė kūrybiško verslo bei žiniasklaidos pajėgas ir startuoja su informacine kampanija, kurios tikslas – paskatinti lietuvius laikytis karantino taisyklių. Šios kampanijos idėjomis jau susidomėjo kitų miestų savivaldybės, todėl ji planuojama ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje.

„Kažin ar dar kada esame turėję tokią situaciją, kada geriausia gyventojų pagalba – kai jie nieko aktyvaus neveikia. Žinoma, prie veiklos pripratusiems piliečiams tai nėra lengvas iššūkis, todėl norime kūrybinėmis priemonėmis paskatinti juos likti namuose, o kartu ir suteikti idėjų, ką veikti – tai padės padaryti mūsų pildoma svetainė www.karantinas.lt. Ačiū partneriams, kurie prisijungė prie šios iniciatyvos“, – teigė Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Pasak jo, tema bus dar aktualesnė artėjančių šv. Velykų kontekste – deja, ne visi supranta, kad šiemet šią šventę privalome švęsti kitaip, nukelti pasimatymus su šeimomis ir giminėmis, jei nenorime rizikuoti visų sveikata.

„Kontaktuojame su kitų miestų savivaldybėmis, siūlome jiems savo pagalbą. Natūralu, kad jie neturi tokių resursų kaip Vilnius, todėl jau gavome prašymų pasinaudoti mūsų kampanijos vizualais – mielai atiduodame viską, ką sukuriame. Nesvarbu, kur gyvena lietuviai, juos turi pasiekti informacija, kuri padės gelbėti gyvybes arba leis lengviau iškęsti karantino sąlygas”, – sakė R. Šimašius.

Vilniaus savivaldybė kol kas neprognozuoja, kiek laiko truks informacinė kampanija, tai priklausys nuo karantino situacijos Lietuvoje.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

16 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, kad Vilniaus viešojo transporto bilietai būtų suskirstyti pagal zonas?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.