Penkios šiemet į bendrą tinklą susijungusios vilniečiams gerai žinomos ir ilgametę patirtį turinčios veterinarijos klinikos nuo rugpjūčio mėn. pradeda veikti nauju prekės ženklu „Dr. VET“.  Į naująjį veterinarijos klinikų tinklą susibūrė Vilniuje Kalvarijų gatvėje ir Savanorių prospekte įsikūrusi „Veta“ klinika, Šeškinėje veikianti „Vaidos klinika“ bei  „Dr. Leo“ klinika, veiklą plėtojanti Naujamiestyje ir Grigiškėse.

Pasak „Dr. VET“ klinikų tinklo vadovo Viliaus Basko, veterinarijos paslaugų rinka Lietuvoje iki šiol išlieka labai susiskaldžiusi ir fragmentuota – veikia daug mažų atskirų klinikų. Nors daugelis šių klinikų turi profesionalius specialistus, tačiau turi mažiau galimybių investuoti į naujausias technologijas, todėl jos dažniausiai apsiriboja bendrojo pobūdžio paslaugomis, negali specializuotis ir teikti nestandartinių procedūrų, kurioms reikia sudėtingesnių tyrimų, įrangos ir aukštos kompetencijos.

„Susijungę į bendrą tinklą, mes galėsime pasiūlyti platesnio spektro veterinarijos paslaugas, tyrimus ir procedūras nei veikdami atskirai, o klientai galės konsultuotis ir gauti daugiau skirtingų specializacijų veterinarijos profesionalų pagalbą. Pavyzdžiui nors visos mūsų klinikos iki šiol turėjo gydytojus, galinčius padėti dažniausiems augintiniams šunims ir katėms, tačiau tik keliose klinikose buvo galima gauti pagalbą retesniems egzotiniams gyvūnams. Dabar galėsime apjungti visas skirtingas patirtis viename tinkle, parinkti ir atlikti išsamesnius tyrimus ar procedūras“, – sako V. Baskas.

Pasak. V. Basko, ilgalaikis „Dr. Vet“ siekis – tapti geriausią kliento patirtį užtikrinančia veterinarijos klinika Lietuvoje. „Investuosime į kliento patirtį gerinančius sprendimus, apimančius technologijas, aptarnavimą ir kompetenciją. Didelį dėmesį planuojame skirti gydytojų kvalifikacijos kėlimui ir jau ruošiamės pirmosioms  stažuotėms Europoje ir JAV, planuojame keistis ir dalintis sukaupta patirtimi visose mūsų tinklo klinikose“, – sako V. Baskas.

Pasak klinikų vadovo, „Dr. Vet“ ketina plėstis ir į kitus didžiuosius Lietuvos miestus. „Ieškosime geriausių lokacijų, kad mus būtų galima lengvai pasiekti iš bet kurios Lietuvos vietovės, šiuo metu taip pat analizuojame plėtros galimybes kaimyninėse šalyse“, – sako V. Baskas.

Partnerio turinys

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

9 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Kokio atlyginimo (į rankas) pakaktų, kad būtų įmanoma gyventi sostinėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist