Naujienos

Geležinio vilko tunelyje atnaujintas apšvietimas

UAB „Vilniaus apšvietimas“ informuoja, jog Geležinio vilko gatvėje esančiame tunelyje apšvietimas jau atstatytas ir veikia nominaliu rėžimu. Bendrovė „Tiltuva“ šiuo metu atnaujina statybinių konstrukcijų hidroizoliaciją ir užsandarina tarpus, pro kuriuos prateka vanduo.

„Penktadienį, bendrovei baigus sandarinimo darbus, pašalinsime drėgmę iš įrangos ir galėsime atnaujinti apšvietimo sistemos konfigūravimą bei valdymą, t.y. reguliuoti apšvietimo ryškumą tunelyje pagal paros laiką ir aplinkos sąlygas“, – rašoma UAB „Vilniaus apšvietimas“ pranešime.

„Tinkamai parinktas apšvietimo ryškumas sutrumpina vairuotojo akies adaptacijos laiką įvažiavus iš šviesos į tamsą ir išvažiuojant iš tunelio iš šviesą, o tai ne tik didesnis vairuotojų komfortas, bet ir mažesnė avarijų tikimybė, todėl šią svarbią funkciją planuojame atstatyti kaip įmanoma greičiau“, – tvirtina UAB „Vilniaus apšvietimas“.

 

MadeinVilnius.lt primena jog savivaldybė, dar 2018-aisiais apsisprendusi remontuoti Geležinio vilko gatvės tunelį, tikisi darbus pradėti 2021-aisiais.

Tunelis driekiasi po Gedimino prospekto dalimi, kurioje yra įsikūręs Seimo viešbutis, „Vilniaus vartų“ biurų kompleksas, svarstomi planai ilginti tunelį ir statyti virš jo naują 16-os aukštų verslo centrą.

Požeminis tunelis pastatytas devintajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje, vėliau, statant „Vilniaus vartus“, 2007 metais buvo sutvirtintos tunelio konstrukcijos.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button