Vasario 7 d. viename gražiausių Vilniaus rajonų, Antakalnyje, oficialiai duris atveria nauja ir unikali sveikatos paslaugų erdvė – „Antakalnio medicinos ir sveikatingumo centras”.

UAB „Baltisches Haus”, vienai sėkmingiausių Lietuvos nekilnojamojo turto vystymo bendrovių, tai bus pirmasis projektas, sukurtas modernioms gydymo paslaugoms teikti.

Nuotrauka: Andrius Stepankevičius

„Šį projektą siejame su mūsų veiklos, kuriant ilgalaikę vertę, galimybėmis ateityje. Nusprendėme sekti sėkmingiausiais pasaulio pavyzdžiais ir juos kurti Lietuvoje. Kaip nekilnojamojo turto vystytojai, manome, jog tai, ką mes padarėme šiandien, artimiausioje ateityje bus vienu patraukliausių ir sektinų sprendimų kitiems nekilnojamojo turto plėtotojams – atsiranda paklausa objektams, kurie skirti panašiomis vertybėmis ir veiklos filosofija susijusioms įmonėms, kad jos galėtų įsikurti vienoje erdvėje, taip sukurdamos kur kas didesnę vertę, nei galėtų tai padaryti būdamos atskirai”, – sako UAB „Baltisches Haus” valdybos narys Nicolas Ortiz

Bendrovės valdybos nario teigimu, „Antakalnio medicinos ir sveikatingumo centras” kurtas atsižvelgiant į šiuolaikinio žmogaus, kuris sąmoningai rūpinasi savo ir šeimos narių sveikata, poreikius. Rekonstruotose, 900 kv. metrų patalpose, jau įsikūrė: vaikų klinika „Mama, aš sergu”, medicinos ir odontologijos klinika „Miesto medicinos centras”, „Inovatyvi psichikos sveikatos klinika”, „Podologijos klinika” ir  diagnostinių tyrimų bei konsultacijų pagal endobiogenikos principus klinika „Kraujo analizė”. Visas šias klinikas vienija medicininės inovacijos ir individualizuotas visuminis požiūris į žmogų.

Nuotrauka: Andrius Stepankevičius

Dabartinis „Antakalnio medicinos ir sveikatingumo centro” pastatas – dviejų senesnių, kurį laiką neeksploatuotų, pastatų vienuma: vienas iš jų statytas iki 1940 m., kitas 1983 m. Rekonstruodami pastatus, „Baltisches Haus” rūpinosi architektūrinio autentiškumo išsaugojimu: išliko autentiškas Antakalnio gatvės fasadų dekoras, pastatą išskirtiniu darančios glazūruotų plytelių detalės, gatvės ir kiemo langų išdėstymo ritmas, proporcijos.

Ypatingas dėmesys skirtas ir pastato interjerui – centro lankytojus pasitiks jauki ir namus primenanti aplinka. Interjero autorės – architektės Akiko Tutlys ir Miglė Šalnaitė. „Mums buvo labai malonu dirbti, nes mūsų asmeninis požiūris atitiko centro viziją – žiūrėti į žmogų, kaip visumą, o ne gydyti atskiras dalis”, –  sako interjero kūrėjai. Interjerą puošia dailininko Bangučio Prapuolenio sukurtos, gamtos motyvus primenančios abstrakčios akvarelės ir fotografo Arūno Baltėno gamtos nuotraukos.

Nuotrauka: Andrius Stepankevičius

Bendrovė „Baltisches Haus” šiuo metu valdo daugiau kaip 260 tūkstančių kvadratinių metrų ploto nekilnojamojo turto objektų Lietuvoje. Atsakomybė, inovacijos ir dermė aplinkoje – tai vertybės, kuriomis vadovaujasi bendrovė kasdienėje veikloje ir kurdama naujus produktus.

Nuotrauka: Andrius Stepankevičius
Nuotrauka: Andrius Stepankevičius
Nuotrauka: Andrius Stepankevičius
Nuotrauka: Andrius Stepankevičius


Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

4 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar girdėjote kaukiančias perspėjimo sirenas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist