Aktualijos

Seimo vicepirmininkas: komendanto valanda turėtų būti viena iš pirmųjų būtinų priemonių

Darbo partijai priklausantis Seimo vicepirmininkas Andrius Mazuronis teigia, kad komendanto valanda šiuo metu yra ta priemonė, kurią būtų galima svarstyti pirmiausiai, siekiant sustabdyti nebevaldomą COVID-19 plitimą Lietuvoje.

„Komendanto valanda yra viena iš tokių plačiai taikomų priemonių ES valstybėse ir valstybėse, kurios susiduria su nevaldomu pandemijos plitimu. Tokia priemonė būtų galima, ir aš net matyčiau ją kaip vieną iš pirmųjų būtinų priemonių, nes vakarais judėjimas vis dar vyksta mieste“, – penktadienį „Žinių radijui“ sakė politikas.

„Dabartinėje situacijoje mes turime ne apie save galvoti, mes turime galvoti apie mus supančius žmones. Ir iš tiesų dar ne visi pakankamai gerai įsisąmonina šią logiką. Tad aš asmeniškai būčiau už dar griežtesnį judėjimo ribojimą. Ligos suvaldymas šiandien yra pirmoje vietoje“, – argumentavo „darbietis“.

Kaip vieną didžiausių rizikų, šiuo metu Lietuvoje kylančių dėl koronaviruso, jis įvardino iš rikiuotės artimiausiu metu išeiti grasinančią sveikatos apsaugos sistemą.

„Mes esame ties tokios situacijos slenksčiu, kai ligoninėse lovų yra, infrastruktūra yra, bet nebėra žmonių, kurie dirba, nes medikai ir serga, ir yra pervargę. Panašu, kad sveikatos sistema yra priėjusi kritinę ribą“, – sakė jis.


„Rūšiavimas, ką gydyti, jau dabar vyksta. Tad turi būti imtasi pačių griežčiausių priemonių. Nes, akivaizdu, po pirmosios bangos, su kuria pakankamai sėkmingai susitvarkė, buvusi Vyriausybė tikrai užmigo ant laurų ir dabartinė situacija yra visiškai nevaldoma“, – apibendrino Seimo narys.

Benas Brunalas (ELTA)

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

15 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button