Aktualijos

Savivaldybės darbuotojams suteiktos išsamios NŽT specialistų konsultacijos

Pastaruoju metu padaugėjo asmenų skundų dėl Vilniaus miesto savivaldybės nevykdomų ar vėluojamų atlikti užduočių Žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacinėje sistemoje (ŽPDRIS) dėl žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų rengimo.

Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų parengimas teisės aktų nustatytu laiku ir be vėlavimų yra svarbus daugeliui Vilniaus gyventojų ir verslo atstovų, todėl šiai problemai spręsti Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) Žemės tvarkymo ir administravimo departamento specialistai organizavo pasitarimą su Vilniaus miesto savivaldybės administracijos atstovais.

NŽT, būdama ŽPDRIS tvarkytoja bei sistemos stebėsenos ir kontrolės vykdytoja, gali teikti profesionalias konsultacijas dėl efektyvaus naudojimosi sistema ir, atsižvelgdama į galiojančias teisės aktų nuostatas, – kartu su ŽPDRIS techninę priežiūrą atliekančia įmone tobulinti sistemos funkcionalumą.

 

Siekdami, kad kuo sparčiau mažėtų vėluojamų Vilniaus miesto savivaldybės vykdomų ŽPDRIS užduočių, NŽT specialistai pateikė galimus ŽPDRIS užduočių atlikimo būdus, aptarė sistemos naudojimo technines galimybes tais atvejais, kai projekto tvirtinimo etape vyksta teisminiai procesai ir laukiama žemės sklypo bendraturčių pritarimo parengto projekto sprendiniams.

Pasitarimo metu buvo diskutuojama dėl prašymų organizuoti žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų rengimą pagal atstovavimo dokumentą. Taip pat dėl sistemoje pateiktos klaidingos informacijos ir klaidingai įkeltų dokumentų ištaisymo.

Po NŽT specialistų suteiktų konsultacijų tikimasi, kad Vilniaus miesto savivaldybės administracija efektyviau ir sparčiau vykdys žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų organizavimo darbus.

 
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button