Aktualijos

Policija į gatves išvažiuoja su motociklais

Ilgėjant dienai, kai eismo sąlygos leidžia saugiai vairuoti dvirates transporto priemones, Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai pradėjo patruliuoti tarnybiniais motociklais. Tam Kelių patrulių rinktinės pareigūnai tinkamai ruošėsi – prisiminė motociklų ekstremalaus vairavimo ypatumus, tobulino vairavimo įgūdžius, mokėsi darbo palydų metu bei porose specifikos specialiuose mokymuose Trakuose. Taip pat buvo įsigytos specialios patruliavimui motociklu skirtos aprangos.

Pareigūnai patruliuoti motociklais pirmiausia pradėjo Vilniuje. Per dvi patruliavimo dviem motociklais dienas patruliai nustatė 14 Kelių eismo taisyklių pažeidimų – atsakomybėn buvo patraukti pavojingai vairavę asmenys, pėstieji eismo dalyviai ir vairuotojai, nesilaikę Kelių eismo taisyklių reikalavimų ir kt.

Patruliuoti motociklais pareigūnai nusiteikę pastoviai, kiek tik leis orai ir eismo sąlygos – viso į Vilniaus apskrities kelius žada išriedėti 6 nauji „Yamaha“ firmos tarnybiniai motociklai. Dirbdami poromis, pareigūnai patruliuos visoje apskrityje ‒ važiuodami stebės ne tik motociklų, motorolerių ar automobilių vairuotojų daromus pažeidimus, bet ir keturračių motociklų vairuotojų bei pėsčiųjų eismo dalyvių elgesį keliuose.

 

Policijos pareigūnai visiems eismo dalyviams primena būti atsargiais kelyje ir laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų, o motociklų vairuotojai turėtų prisiminti, jog sėdus prie padidintos rizikos transporto priemonės vairo, atidesniems reiktų būti dar labiau.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
19 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Modestas
Modestas
23 dienas (-ų)

Kodėl nebėra pėsčiųjų pareigūnų patrulių, kurių 10-15 metų atgal būdavo nemažai, parkuose, daugiabučių kvartaluose?
“Tipo” nežmoniška versti vaikščioti pėsčiomis?
Kol nuvaziuoju Utenoje iki garažo, prasilenkiu su trimis ekipažais, “not normal”.
Atstumas iki trijų kilometrų.
Nauji automobiliai perkami, kuri normos didelės, įvykus autoivykiui ekipažo laukėm valandą, taip ir neatvyko, nors pravažiavo keli pro šalį, po to vyko darbas nuotoliniu būdu, per telefoną…

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button