Aktualijos

Per 4000 vilniečių dalyvavo Dainų šventės eisenoje

Prieš Lietuvos šimtmečio Dainų baigiamąjį  koncertą „Vienybė težydi” per visą sostinės centrą iki pat Vingio parko estrados nusidriekė šventės dalyvių iš visos Lietuvos ir pasaulio  lietuvių eisena – joje žygiavo ir beveik 4 tūkst. vilniečių! Vilnių atstovaujantys ansamblių, grupių, orkestrų nariai, savo bendru pasirodymu kūrybiškai sujungė šiuolaikinius ritmus ir folklorą į daugiau nei 2 kilometrus nusidriekusią gyvą instaliaciją, kurios priekyje Vilniaus vėliavą nešė Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

„Iš mūsų Sostinės Vilniaus sveikinu su Valstybės diena – mūsų karališka švente! Vienybė težydi!“ – sveikino visus miesto vadovas.

Dainų šventė
Nuotrauka: Sauliaus Žiūros

Daugiau nei 2 kilometrų vilniečių eisenos pradžią skelbė miesto riboženklio „VILNIUS myli TAVE!“ gyvas atkartojimas, o užbaigė šiuolaikinę muziką grojęs DJ, kartu su šokėjomis keliavęs ant milžiniškos platformos.

 

„Džiaugiamės, kad istorinėje šimtmečio dainų šventės vilniečių eisenoje savo talentą galėjo parodyti visi –  ir nė dešimties metukų neturintis muzikantas,  ir 90 metų jubiliejų atšventęs pučiamųjų orkestro narys“, –  sakė eisenos režisierius Vygantas Kazlauskas.

Dainų šventė
Nuotrauka: Sauliaus Žiūros

Tarp jų į vientisą reginį susipynė šiuolaikinio šokio šokėjai ir folklorinių ansamblių nariai, ritmą krepšinio kamuoliais mušė sporto mokyklų auklėtiniai, o  jiems pritarė  pučiamųjų orkestro muzikantai, akį traukė ne tik eiseną lydėjęs Šv. Kristoforas, bet ir milžiniškos baltos verpstės trispalvėje gėlių upėje.

Dainų šventė
Nuotrauka: Sauliaus Žiūros
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button