Aktualijos

Kovo 11-osios proga – į rekordus patekęs važiuojantis šiukšliavežių sveikinimas Lietuvai

Kovo 11-oji Lietuvai ir jos žmonėms šiemet – neeilinė. Šią dieną išskirtinai nusprendė paminėti ir atliekų tvarkymo įmonė „Ekonovus“. Bendrovės sukurtas sveikinimas Lietuvai praėjusį savaitgalį traukė ne tik aplinkinių dėmesį, bet ir atsidūrė rekordų knygoje.

Kaip pasakoja „Ekonovus“ generalinis direktorius Romas Draskinis, noras išskirtinai pasveikinti tėvynę šios sukakties proga ir virto idėja sukurti įspūdingo ilgio važiuojantį sveikinimą.

„Didžiuojamės būdami lietuviais ir be galo džiaugiamės jau 30 metų gyvendami laisvoje šalyje. Savo galvose turėjome daugybę palinkėjimų Lietuvai, kuriuos visus norėjome išsakyti Kovo 11-osios proga. Kadangi šiemet minima išskirtinė sukaktis, norėjome sukurti ir neeilinį sveikinimą“, – sako R. Draskinis.

 
Nuotr.: Organizatorių

Jis priduria, kad galvojant sveikinimo koncepciją norėta parodyti ypatingą dėmesį. „Visus palinkėjimus Lietuvai užrašėme ant įmonės šiukšliavežių ir su jomis išvažiavome į gatves, kad pasidalintume su kuo daugiau tautiečių“.

„Džiaukis pergalėmis!“, „Žydėk ir žaliuok!“, „Stebink pasaulį!“ ir kitais „Ekonovus“ darbuotojų linkėjimais Lietuvai puošti bendrovės automobiliai savaitgalį pirmiausia pajudėjo sostinės gatvėmis.

18 automobilių sustojo į koloną, kurios ilgis siekė net 150 metrų! „Tiesa, tam, kad būtų užfiksuotas gausiausios sveikinimais puoštos važiuojančių vienarūšių automobilių vilkstinės rekordas, buvo būtina išvažiuoti į gatvę ir nuvažiuoti bent kilometrą“, – atskleidžia R. Draskinis.

 
Nuotr.: Organizatorių

„Pasirinkome laiką, kad mūsų rekordinis sveikinimas nesutrukdytų gyventojų kasdienybės bei nekliudytų eismui. Džiaugiamės, kad viskas pavyko sklandžiai, o pro šalį važiuojantys žmonės teigiamai įvertino mūsų sveikinimą Lietuvai“, – teigia „Ekonovus“ vadovas.

R. Draskinio teigimu, prie šios idėjos įgyvendinimo prisidėjo daugybė „Ekonovus“ darbuotojų bei partnerių, kurių dėka rekordinis sveikinimas Lietuvai gimė vos per vieną parą. „Tai tik parodo, kad susivieniję vienam tikslui galime pasiekti išties labai daug. To ir norėtųsi palinkėti visiems lietuviams, kurie turėtų didžiuotis gimę šioje šalyje“, – priduria įmonės vadovas.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
agne
agne
11 mėnesius

Geriausias pasveikinimas būtų, jei šiukšlės būtų vežamos laiku, o konteinerių maišai neplėšomi

hmm
hmm
11 mėnesius

turbūt idiotiškesnės idėjos ir nesugalvosi:/ šiukšlės sveikina… brrrr, aciociacija…

Tomas
Tomas
11 mėnesius
Atsakinėti į  hmm

Gerbkite visų profesijų žmones. Jie jums ne fu. Šiukšlės jūsų. Jeigu neišvežtų, sėdėtumėte savartyne.

hmm
hmm
11 mėnesius
Atsakinėti į  Tomas

tik nereikia čia ašarų, niekas neima ir neveža “mano” šiukšlių nemokamai:/ šiukšlių verslas vienas iš pelningiausių visame pasaulyje, daug kur dėl jo vietinės mafijos kovoja:/ ir uždirba šiukšlių vežėjai iki 2000 į rankas (pasidomėkite), tai gal ir čia nereikia verkti.. niekas čia jokios profesijos nesistengė žeminti, kalba buvo apie asociacijas, sunku tekstą suvokti?? Didelis Ačiū laidojimo biurų darbuotojams, kad nesugalvojo katafalkų kolonos paleisti su lozungais ir šūkiais:/

Mare
Mare
11 mėnesius

Kas apmokejo sita pasivazinejima – miesto gyventojai per siuksliu mokesti?

Back to top button