Aktualijos

„Go Vilnius“ vadovas D.Udrys atleistas iš pareigų

Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius iš pareigų atleido už investicijas atsakingos savivaldybės įmonės „Go Vilnius“ vadovą Darių Udrį.

Kaip BNS informavo mero patarėjas Aleksandras Zubriakovas, sprendimą atleisti „Go Vilnius“ vadovą meras priėmė penktadienį po pokalbio su D.Udriu dėl netenkinančių įmonės rezultatų.

Pats D.Udrys mano, kad buvo atleistas dėl pasisakymų apie partizanus.

 

A.Zubriakovas sakė, jog atleistas „Go Vilnius“ vadovas neišnaudojo savo komandos potencialo.

„Toks sprendimas priimtas dėl nepakankamai gerų įstaigos veiklos rezultatų. „Go Vilnius“ komanda yra kompetentinga, tačiau įstaigos vadovas neišnaudojo viso jos potencialo, nepakankamai ambicingai siekė užsibrėžtų tikslų – skatinti privačias investicijas, vystyti turizmo sektorių, kurti Vilniaus tarptautinį įvaizdį ir komunikuoti apie verslo, turizmo ir gyvenimo Vilniuje galimybes tikslinėms užsienio auditorijoms“, – BNS nurodė R.Šimašiaus atstovas.

D.Udrys „Go Vilnius“ vadovavo nuo 2016 metų liepos. Kol bus rastas naujas vadovas įstaigai laikinai vadovaus „Go Vilnius“ Rinkodaros skyriaus vadovė Inga Romanovskienė.

 

D.Udrys teigia, jog neseniai pateiktoje „Go Vilnius“ pusmečio veiklos ataskaitoje vienareikšmiškai matyti, kad „mano vadovaujama įstaiga sėkmingai įgyvendina iškeltus ir metų pradžioje kartu su juo sudarytoje strategijoje patvirtintus tikslus“.

„Meras taip ir nesugebėjo konkrečiai pasakyti, kuo netenkina įstaigos ar mano darbas“, – viešai paskelbtame komentare sakė jis.

Anksčiau D.Udrys kritikos sulaukė dėl pasisakymų socialiniame tinkle „Facebook“ apie Lietuvos partizanus, aptariant rezistencijos kovų metu platintą atsišaukimą, raginantį nepalaikyti kolūkių steigimo, su prierašu „Mirtis išdavikams“.

 

D.Udrys į įkeltą nuotrauką sureagavo replika „O žudyti kolchozų organizatorius – moralu?“ Jis taip pat klausė: „Pagal kokią definiciją kolūkio organizavimas prilygsta nusikaltimui prieš žmoniją, už kurį etikos normos leidžia grasinti nužudymu?“, o vėliau įdėjo citatą su terorizmo apibrėžimu. Socialiniame tinkle jis vėliau susiginčijo su konservatorių atstovu Vilniaus miesto savivaldybės taryboje Adomu Bužinsku.

Į D.Udrio pasisakymus reagavo Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga, konservatoriai paragino merą atleisti jį iš pareigų.

„Go Vilnius“ vadovas BNS tuomet teigė nepateisinantis sovietų vykdytų nusikaltimų, kolektyvizacijos ir kitų žmogaus teisių pažeidimų, nuo kurių nukentėjo ir jo artimieji, tačiau suabejojo dėl partizanų atsišaukime galimo įžvelgti grasinimo susidoroti su civiliais.

 

„Peršasi išvada, jog sprendimas susijęs ne su mano darbo kokybė, o su miesto tarybos nario A.Bužinsko paskleistais melagingais kaltinimais. Labai gaila jei meras pasidavė politiniam spaudimui užuot elgęsis atsakingai ir profesionaliai, kaip dera sostinės merui“, – kalbėjo D.Udrys.

Jis dėl A.Bužinsko yra kreipęsis į Vilniaus miesto tarybos etikos komisiją. D.Udrys teigia, jog politikas klaidingai interpretavo jo žodžius.

Autorius: Ignas Jačauskas, Saulius Jakučionis

 
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button