Astrologinė prognozė lapkričio 16-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Galimi renginiai, kuriuose turėsite dalyvauti nepriklausomai nuo savo norų. Galbūt teks prisiimti atsakomybę už vaikų auklėjimą. Vakare norėsite atsipalaiduoti, linksmintis. Jauskite saiką.

JAUTIS. Jeigu darbe sąžiningai ir uoliai padirbėsite, tai negalėsite savęs dėl nieko kaltinti. O aplaidūs kolegos gali patirti nemalonumų. Neleiskite, kad dėl jų apkaltintų jus. Pravartu labiau pasirūpinti savimi, šeima, namais.

DVYNIAI. Veikli, įdomi diena ir prabėgs ji kaip viesulas. Regis, teks tvarkyti skubius reikalus, tartis dėl aktualių klausimų su įvairiais žmonėmis. Galite paveikti kito žmogaus apsisprendimą.

VĖŽYS. Tikriausiai daug nuveiksite srityse, susijusiose su materialiniais reikalais, nuosavybe, verslu, pinigais. Galite sudaryti nuomos ar komercinę sutartį, kurios sąlygos buvo aptartos jau anksčiau.

LIŪTAS. Kai kurie neįvykdyti įsipareigojimai, neužbaigti darbai, konkurencija kels įtampą. Tačiau pastangos įveikti problemas bei kontroliuoti situaciją nebus bevaisės.

MERGELĖ. Ši diena jums bus malonesnė tuo atveju, jeigu nebūtina įtemptai dirbti, ką nors daryti skubiai arba daug bendrauti. Tam pristigtų energijos ir ūpo. Tačiau meninei, dvasinei ir socialinei veiklai tai tinkama diena.

SVARSTYKLĖS. Išsiaiškinkite santykius su tais, kurie jums svarbūs arba kaip nors įsipareigoję. Pakovokite dėl aktualaus reikalo, rimto tikslo. Pokalbis su jums palankiu pažįstamu veikiausiai bus naudingas.

SKORPIONAS. Rytą pradėsite su nekokia nuotaika. Suvoksite, jog turite aktyviau veikti, kad įgyvendintumėte šios dienos planą. Bus nelengva, tačiau pastangos pasiteisins.

ŠAULYS. Neblogai seksis tvarkyti kelionių dokumentus, teisinius reikalus, publikacijas, užsiimti mokslu, megzti ryšius su užsieniečiais. Tačiau pasiekti rezultatą bus nelengva. Prireiks daugiau pastangų, nei iki šiol jums atrodė.

OŽIARAGIS. Gali būti, kad šiandien mėginsite sutvarkyti užsitęsusį finansinį reikalą, susitarti dėl kredito, paskolos, draudimo, sąmatos, paveldėjimo ar kt. Regis, susidursite su reikliais asmenimis. Prireiks rimtų argumentų, dokumentų.

VANDENIS. Sunku bus išlaikyti emocinę pusiausvyrą, jei kiti nė neketins paisyti jūsų požiūrio, poreikių. Visgi jums gali pavykti kai ką įtikinti savo teisumu. Pasitelkite kantrybę ir žinias.

ŽUVYS. Bus nelengva dirbti ar mokytis, tačiau sunkumus įveikti tikrai verta. Užsitarnausite aplinkinių pagarbą, o ir atlygis veikiausiai bus adekvatus, nenuvertinantis jūsų pastangų, įdirbio, kompetencijos.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

4 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar vis dar reikalingas paminklas Lukiškių aikštėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.