Astrologinė prognozė spalio 22-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Būsite linkę elgtis neapdairiai. Nesistenkite perauklėti kitų žmonių, nes tai ne tik nepavyks, bet ir gali suardyti jūsų tarpusavio santykius. Daugiau dėmesio skirkite higienai, sveikatai ir įvaizdžiui.

JAUTIS. Jeigu vakarui esate numatę pobūvį, renginį ar pasimatymą, tai popiet prasidės didysis pasiruošimas. Vis kažką derinsite, tarsitės ir persitarsite, pirksite ir piktinsitės pirkiniais. Atsargiai elkitės su technika, sprogiais, aštriais daiktais.

DVYNIAI. Energingas šeimininkavimas gali padėti atitrūkti nuo slegiančių minčių bei pojūčių. Neapsiribokite vien tuo, skirkite dalelę laiko ir širdies jus mylintiems bei tiems, kuriems reikia dėmesio, užuojautos.

VĖŽYS. Galite sužinoti nerimą keliančią naujieną. Pasistenkite elgtis kuo santūriau, nedaryti neapgalvotų žingsnių, kurie gali pakenkti jums asmeniškai arba šeimos gyvenimo darnai.

LIŪTAS. Santykiuose derėtų elgtis taip, kaip patys norėtumėte, kad su jumis elgtųsi. Jeigu su kitais elgsitės tarsi su bejausmiais daiktais, nieko gero nepasieksite. Saugokitės nuostolio, agresijos.

MERGELĖ. Regis, patirsite įtampą, nes teks bendrauti su savo valią primetinėjančiu žmogumi. Turbūt veršitės kuo toliau nuo visko, kas įgriso. Galbūt pasinersite į interneto platybes ir susirasite naujų virtualių draugų. Saugokitės gaisro, agresijos.

SVARSTYKLĖS. Gali būti, kad jūsų fantazija šiandien yra pernelyg laki, o atsargumas labai susilpnėjęs. Stenkitės neprarasti budrumo kelyje ir kitur. Verčiau neikite ten, kur kiltų pagunda išlaidauti. Saugokitės infekcijų.

SKORPIONAS. Regis, nemažai dienos laiko teks skirti vaikams, draugams. Nors iš pradžių jums atrodys, kad tai vargina ir kainuoja, vakare jau turėtumėte būti patenkinti. Jausitės šį tą išmokę, išsiaiškinę.

ŠAULYS. Regis, nenoromis imsitės būtinų darbų. Visgi tai įvyks ne iš karto. Atidėliosite juos kiek tik įmanoma, prisigalvodami įvairių trikdžių. Nei savęs, nei kitų neapgausite, tik iššauksite pyktį. O galiausiai vis tiek teks viską atlikti.

OŽIARAGIS. Jeigu planavote kažkur toliau vykti, jūsų kelionė gali susitrukdyti dėl techninio gedimo ar kt. Tačiau būtų dar blogiau patekti į avariją, patirti traumą. Pravartu imtis praktinės veiklos namuose, ūkyje.

VANDENIS. Jeigu pasiduosite gundymams gausiai pirkti arba neatsakingai skolintis, susitaikykite su galimomis pasekmėmis. Kita vertus, išleisti savo susitaupytų pinigų turiningam renginiui, kelionei, mokymosi kursams išties turėtų būti negaila.

ŽUVYS. Rytas atrodys nežadantis jokių netikėtumų. Visgi popiet šis tas pakriks. Galbūt ne jūs, o partneris, artimieji privers keisti planus, kažko atsisakyti. Venkite svaigalų, saugokitės ugnies, dujų, traumų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

2 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, jog nemokamas parkavimas prekybos centruose būtų tik juose apsiperkantiems?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.