AVINAS. Ši diena iki kaklo panardins į nekasdieniškus reikalus. Galimas dėmesio vertas pasiūlymas, pažintis su užsieniečiu. Regis, suksite galvą, kaip išspręsti mokslo arba karjeros klausimą. Atsargiai kelyje.

JAUTIS. Suksite galvą dėl reikalų, susijusių su finansais, paveldėjimu, draudimu, paskolomis, mokesčiais. Popiet interesai keisis. Parūps globaliniai dalykai, tarptautiniai įvykiai, mokslas, užsienio kalbos, ryšiai su užsieniu.

DVYNIAI. Šiandien stengsitės rasti bendrą kalbą su partneriu, aplinkiniais, net jei jūsų nuomonės labai skiriasi. Galbūt atgausite piniginę skolą arba paskolintą daiktą.

VĖŽYS. Šiandien iš ryto ūkiškai pasidarbuosite, o popiet jūsų dėmesio nekantriai lauks artimas žmogus, partneris arba vaikai. Regis, kartu sportuosite, vyksite į savaitgalio renginį. Turėtų išsisklaidyti abejonės asmeninių santykių srityje.

LIŪTAS. Regis, padidės ūpas rūpintis išvaizda, sveikata, higiena. Jeigu neišvyksite į dominantį renginį, galbūt apsilankysite sporto komplekse, grožio salone. Arba visą pirmąjį pusdienį skirsite vaikams.

MERGELĖ. Diena bus kupina emocijų dėl artimų žmonių, buities. Kaip nors susitvarkykite, nes vakaras jau bus smagesnis. Galima tikėtis žavios pramogos, romantiško pasimatymo, aktyvaus laisvalaikio su vaikais.

SVARSTYKLĖS. Dėl ramybės neduodančių klausimų nemažai laiko galite praleisti prie interneto. Regis, rasite informacijos, kuri galėtų pasitarnauti artimam žmogui. Vakare jus labiausiai džiugins jaukus namų židinys.

SKORPIONAS. Tikriausiai būsite susirūpinę pajamų šaltiniais, pirkinių, skolų, technikos remonto klausimais. Neverta stengtis pasirodyti pranašesniems už kaimyną ar giminaitį. Tai gali per daug kainuoti.

ŠAULYS. Rytas gali būti dirglus ar net kupinas pavojų. Situaciją tam tikra prasme gali pagerinti operatyviai jūsų surasta informacija, draugų patarimai, nesavanaudiška pagalba.

OŽIARAGIS. Iš ryto stigs energijos, nedžiugins savijauta. Vis dėlto turbūt teks susiimti ir kažkuo pasirūpinti. Popiet padaugės emocijų ir energijos. Geriausiai jausitės savo asmeninėje erdvėje be svetimų žmonių, be įtemptų užsiėmimų.

VANDENIS. Rytas bus aktyvesnis už popietę, tad prabudę iškart imkitės suplanuotos veiklos. Saugokitės sportinių traumų, neskatinkite rizikai vaikų. Vėliau jokio šurmulio nebepageidausite. Gali suerzinti nemalonus įvykis, gandai, intrigos.

ŽUVYS. Iš ryto nuotaika bus nelabai gera, į galvą lįs mintys apie artimųjų problemas, nesutarimus, darbą, politiką. Popiet sulauksite dėmesio iš draugų, pažįstamų ir nebebus laiko liūdėti. Sudomins hobis, renginiai.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

2 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, jog nemokamas parkavimas prekybos centruose būtų tik juose apsiperkantiems?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.