AVINAS. Permaininga bus jūsų nuotaika ir savijauta. Net jei nieko netrūksta, atrodys, kad kažko stokojate, o tenka riboti poreikius, nors norisi daugiau, moderniau. Verčiau nevarykite Dievo į medį.

JAUTIS. Šiandien bus nelengva įtikti kitiems, suderinti planus ir laisvalaikio norus su partneriu. Kaip įmanydami venkite įtampos, neprovokuokite konfliktų, nes labai lengva prarasti svarbų ryšį, meilę paversti neapykanta ir pan. Venkite svaigalų.

DVYNIAI. Gali būti, kad šiandien turėsite malonią draugiją ir puikiai praleisite laiką. Tik nepraraskite saiko vartodami alkoholį, kitaip galite susidurti su sveikatos problema.

VĖŽYS. Jums seksis ieškoti reikalingos informacijos, virtualiai bendrauti. Jeigu reikia pasimokyti, pirmiausia imkitės mokslų, o tik paskui kitos veiklos bei pramogų. Dėl abejotinos pagundos galite pašlyti draugystė.

LIŪTAS. Tikriausiai veršitės kuo toliau nuo rutinos. Tačiau neįprastumai gali neplanuotai pakreipti situaciją. Daugiau neadekvačių, ekscentriškų žmonių pastebėsite aplinkui. Galbūt sušlubuos jūsų pasitikėjimas kai kuriais savo gebėjimais ar santykiais.

MERGELĖ. Nerami, prieštaringa diena. Atsargiai elkitės su technika bei pinigais, nes galimos nenumatytos išlaidos, nuostoliai. Geriau seksis, jei su dominančiu asmeniu turite bendrų interesų, vienodą hobį ar pan.

SVARSTYKLĖS. Ši diena skatins iniciatyvą meilės santykių srityje. Jums bus labai svarbus partneriškas ryšys, trokšite artumo, supratimo. Arba vietoj jausminių prioritetų rinksitės naudą ir kūnišką komfortą teikiančius dalykus: naujus pirkinius, gardų maistą.

SKORPIONAS. Būsite jautrūs, nervingi. Suimkite save į rankas ir to neparodykite aplinkiniams. Norite ar nenorite, teks pabendrauti su tais žmonėmis, kuriuos mieliau ignoruotumėte. Meilės ryšys gali patirti išbandymą.

ŠAULYS. Regis, slapta dūsausite dėl trokštamo asmens ar daikto. O galbūt taip norėsite kažką nustebinti, kad pasielgsite avantiūristiškai. Nepykite, jei jūsų pastangos liks neįvertintos.

OŽIARAGIS. Šiandien jums norėsis leisti laiką ramiai, šeimyniškai. Visgi anksčiau duoti pažadai, susitarimai dėl susitikimo, renginio, pramogos vaikams ar pasimatymo įpareigos veikti aktyviau, nei yra ūpo.

VANDENIS. Šiandien jūs nesitversite savo kailyje, tad kitiems gali susidaryti įspūdis, kad patys nežinote, ko norite ir kas jums tinka/patinka. Šokinėjimas nuo vieno dalyko ar temos prie kitų greitai išvargins aplinkinius.

ŽUVYS. Šiandien galite padaryti darbelį, kuris leis pasipelnyti. Regis, bus daug kalbama apie šeimos reikalus, nesutarimus dėl turto, pinigų. Labai svarbu būti taktiškiems, nepasiduoti godumui.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, jog nemokamas parkavimas prekybos centruose būtų tik juose apsiperkantiems?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.