Astrologinė prognozė gruodžio 11-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Gali išryškėti mažiau pastebimos jūsų savybės, gilesnė įžvalga. Labai svarbu ekonomiškai elgtis su bendrais verslo, įmonės, rėmėjų pinigais ir nepiktnaudžiauti savo padėtimi kitų atžvilgiu. Geriau mažiau, bet kilniau ir sąžiningiau.

JAUTIS. Tikėtinos prieštaringos situacijos, kai bus sudėtinga teisingai pasielgti. Pravartu prisitaikyti prie aplinkybių ir kitų žmonių reikalavimų ar poreikių. Solidarumas ir dosnumas jums padės.

DVYNIAI. Šiandien pavyks susidoroti su rimtomis užduotimis, tik reikia būti atidiems, pastebėti smulkmenas. Galima tikėtis puikių kontaktų ir produktyvaus bendradarbiavimo. Kai ką galite sėkmingai užbaigti. Vakare tikėtinas nemalonus incidentas.

VĖŽYS. Gera diena kūrybiniam darbui, tik nenukelkite jo į vakarą. Tikėtinos išlaidos norimiems daiktams, malonumams, dovanoms, vaikų poreikiams. Jeigu prarasite saiką valgydami, vakare gailėsitės.

LIŪTAS. Šiandien orientuositės į kasdieninius darbus, buitines problemas. Aplinkinius stebinsite savo taikliais argumentais, kūrybiniais sprendimais. Vakare norėsis tik malonaus, smagaus atsipalaidavimo.

MERGELĖ. Diena palanki trumpoms išvykoms, dalykiniams bei asmeniniams susitikimams. Galite gauti vertingą pasiūlymą ar informaciją. Vakarop taps sunkiau bendrauti. Pasisaugokite nemalonių situacijų gatvėje, namuose ir kitur.

SVARSTYKLĖS. Nebloga diena, jeigu laukiate kokios nors išmokos, siuntos ar paramos. Gali kilti neblogų idėjų, susijusių su šventinėmis atrakcijomis, nekilnojamuoju turtu, verslu ar pan.

SKORPIONAS. Nestokosite emocijų, sentimentų, noro rūpintis tais, kurie šalia jūsų, bei tais, kuriuos norėtumėte sudominti. Šio vakaro renginys ar pasimatymas gali jus paveikti dvejopai. Kilusį nesusipratimą stenkitės išsiaiškinti šiltuoju būdu, be nusistatymo.

ŠAULYS. Ši diena bus geresnė, jei labiau klausysite vidinio balso. Nieko neforsuokite ir neskleiskite įtampos, gandų. Iki pietų geriau plaukti pasroviui, be skubos atliekant įprastus darbus. Popiet rodysite daugiau iniciatyvos, emocijų ir tai ne visiems patiks.

OŽIARAGIS. Iš ryto nestigs energijos bei noro spręsti dalykines problemas, flirtuoti. Tačiau popiet jau prireiks atokvėpio arba nuo darbų atitrauks artimo žmogaus problema.

VANDENIS. Daugiausia dėmesio šiandien nukreipsite į profesinius, politinius, visuomeninius reikalus. Galite patirti spaudimą dėl nebaigtų darbų. Teks vikriau suktis, tad praverstų aktyvūs pagalbininkai. Be jų ir uždarbis bus mažesnis.

ŽUVYS. Gana produktyvi diena. Verta imtis nebaigtų darbų, suskubti su studijų atsiskaitymais. Aplinkinių palankumas teiks gerų vilčių. Tačiau vakarop entuziazmas sumažės. Nesubtilumas reiškiant nuomonę gali šiek tiek pakenkti jūsų įvaizdžiui.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

12 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist