Horoskopai dažnai remiasi senovės astrologijos principais, analizuojant Saulės, Mėnulio, planetų ir kitų kosminių kūnų judėjimą. Nors daugelis žmonių horoskopus laiko pramoginėmis interpretacijomis, kitiems jie padeda suvokti galimas tendencijas savo gyvenime.

Meilės horoskopai yra specifinė horoskopų šaka, sutelkianti dėmesį į asmeninius santykius, jausmus, aistras ir meilės temas.

1. Dvyniai (gegužės 21 – birželio 20): Dvyniams 2023 m. spalio mėnesį būdingas nuostabus naujų pradžių laikotarpis. Planeta Venera, atsakinga už meilę ir grožį, keliauja pro jūsų komunikacijos namą, o tai reiškia, kad galėsite lengvai rasti bendrą kalbą su potencialiais partneriais. Jei esate vieniši, tai gali būti puikus laikas atverti savo širdį naujoms pažintims. Tiems, kurie yra santykiuose, tai yra puikus laikas gilintis į savo ryšio subtilybes, atnaujinti komunikaciją ir perkelti santykius į naują lygmenį.

2. Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22): Svarstyklėms spalio mėnuo yra ypatingas, nes tai yra jūsų gimimo mėnesis. Saulė, simbolizuojanti jūsų asmeninę esmę, sėdi tiesiai jūsų zodiako ženkle, suteikdama jums daugiau pasitikėjimo savimi ir spinduliuojančios energijos. Tai trauks žmones į jūsų pusę. Jei jau esate santykiuose, šis mėnuo gali būti idealus laikas užmegzti rimtesnius įsipareigojimus ar net planuoti būsimus etapus savo santykiuose.

3. Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 19): 2023 m. spalio mėnesiui būdingas tam tikras emocinis balanso ieškojimas Ožiaragiui. Marsas, planeta, susijusi su jūsų energija ir veikimu, keliauja pro jūsų pasąmonės namą, tai gali sukelti tam tikrą vidinį nerimą ar nežinomybės jausmą. Tačiau tai taip pat yra puiki proga giliau pažvelgti į save, išsiaiškinti savo tikruosius norus ir poreikius meilės srityje. Jei dirbsite su šiomis emocijomis, tai gali būti labai produktyvus laikotarpis, kurio metu atrasite daugiau informacijos apie save ir tai, ko tikrai norite iš santykių.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

8 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist