Astrologinė prognozė rugsėjo 14-ajai, trečiadieniui.

AVINAS. Tikriausiai didelį dėmesį nukreipsite į pinigus ir su jais susijusius reikalus. Galite sudaryti verslo sandorį, papildomai užsidirbti, su nuolaida įsigyti trokštamą daiktą ar gauti išmoką, kompensaciją.

JAUTIS. Šiandien jausite didelį emocinį ir fizinį pakilimą. Diena turėtų būti produktyvi, jeigu kažko rimtai imsitės. Galite gauti informacijos, teikiančios neblogų vilčių.

DVYNIAI. Šiandien nederėtų užsiimti sudėtingais darbais, pradėti naujos veiklos, paskubomis sudaryti sutarčių, nes lengva kažko neįvertinti, suklysti. Žymiai geriau seksis meninė veikla, labdaros aktualijos.

VĖŽYS. Visą dieną neblogai seksis tvarkyti kasdieninius reikalus, palaikyti įprastinius pokalbius, kontaktus bei megzti naujas pažintis, ieškoti bendraminčių.

LIŪTAS. Domins politinės aktualijos, karjeros ar verslo perspektyvos. Pokalbiai su pažįstamais žmonėmis, kolegomis, svetimos patirties įvertinimas jums gali padėti geriau susivokti, kaip pasiekti savo tikslą. Dalykinis susitikimas turėtų nenuvilti.

MERGELĖ. Šiuo metu stiprėja jūsų nusiteikimas praktiškai planuoti savo ateitį, profesinius ir šeimos reikalus. Galite apsispręsti dėl kvalifikacijos kėlimo, stažuotės, praktikos, kelionės ar verslo inovacijų.

SVARSTYKLĖS. Būsite nusiteikę pokalbiams apie finansus, psichologiją, operacijas ar pan. Būtų geriau, kad nepasiduotumėte abejotinoms pagundoms, neįsiveltumėte į aferas.

SKORPIONAS. Šiandien tereikės apsišarvuoti kantrybe ir meile, kad bet kokios priešiškos užmačios sudužtų į tą jūsų mielą skydą. Kai kuriuos priešus nesunkiai galite paversti sąjungininkais.

ŠAULYS. Ši diena reikalaus dalykinio susikaupimo, pareigingumo. Neblogai seksis tvarkytis ir darbe, ir namuose, sklandžiai spręsti darbinius bei šeiminius reikalus.

Regis, viską gebėsite suderinti.

OŽIARAGIS. Būsite nusiteikę susitikimui su dominančiu, patinkančiu asmeniu. Apie tai galvosite, planuosite. Puikiai jausitės ir draugų kompanijoje, vaikų apsuptyje.

VANDENIS. Stengsitės nieko negailėti artimiausiems žmonėms, sutikti su visais jų poreikiais ir prašymais. Turėkite omenyje, kad pataikaudami dėl „šventos ramybės“ jūs tos ramybės vis tiek greitai neteksite dėl vis labiau augančių tų asmenų užgaidų.

ŽUVYS. Ši diena turėtų būti sklandi, jei patys kitiems negadinsite nuotaikos. Galvokite, ką kalbate. Skleiskite pozityvias mintis ir emocijas, tuomet ir artima aplinka jums atsakys tuo pačiu.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist