Horoskopai

Dienos horoskopas: rugpjūčio 22-ajai, pirmadieniui

Astrologinė prognozė rugpjūčio 22-ajai, pirmadieniui.

AVINAS. Būsite susirūpinę kasdieniniais reikalais, tačiau stigs energijos praktiškai atlikti susikaupusius buitinius, ūkinius darbus. Be to, atrodys, kad jų katastrofiškai daugėja, o spaudimas susitvarkyti auga. Pasistenkite nesinervinti, sveikai maitintis.

JAUTIS. Gali tekti tvarkyti reikalus susijusius su informacija, reklama, ryšiais, logistika. Derėtų pasitelkti sveiką humoro jausmą – tai padės neprarasti pusiausvyros susidūrus su trikdžiais bei rasti bendrą kalbą su įvairiais žmonėmis.

 

DVYNIAI. Šiandien turėsite didelių norų, bet ne tokių didelių galimybių. Derėtų tai įvertinti, kitaip prisidarysite problemų. Nesileiskite sukurstomi nedoram pasipelnymui. Atsakingai apsvarstykite aktualią finansinę, komercinę ar nuosavybės temą.

VĖŽYS. Jums gali pavykti atnaujinti svarbius santykius, išsiaiškinti nesusipratimus. Visgi vakaras žada abejotinų pagundų, kurioms geriau nepasiduoti. Saugokite reputaciją.

LIŪTAS. Planus gali jaukti nenoras dirbti ir gilintis į aktualią temą. Nieko nelaimėsite lengviausiu būdu bandydami padaryti įspūdį. Galite sukelti apkalbų laviną, priminti savo seną klaidą. Stenkitės atsikratyti žalingų įpročių. Saugokitės infekcijų.

 

MERGELĖ. Galite būti raginami eiti į kolektyvinius renginius, susitikimus su draugais. Bendraminčiai jūsų neerzins, tačiau teks susidurti ir su tokiais veikėjais, kurių draugijos nepageidaujate. Venkite abejotinų sandėrių.

SVARSTYKLĖS. Gana darbinga diena. Derėtų tuo pasinaudoti ir atlikti susikaupusius darbus. Nuotaiką šiek tiek kartins oponentai. Tikėtini nuomonių, požiūrių skirtumai, kuriuos suderinti bus nelengva.

SKORPIONAS. Bus daug pokalbių, susitikimų. Regis, pajudės į priekį aktualūs klausimai, ypač susiję su užsieniu, migracija, švietimu, įstatymais. Tai teiks optimizmo. Deja, nerimą kels didėjančios išlaidos ir tam tikra pasitikėjimo, santykių krizė.

 

ŠAULYS. Regis, jums teks peržiūrėti kai kuriuos dalykinius ir finansinius planus, ryšius, sutartis. Galbūt su kažkuo teks atsisveikinti, nutraukti sutartį ar ją pratęsti pakeitus kai kurias sąlygas.

OŽIARAGIS. Neatidėliokite darbų ir vizitų, kuriuos tikslinga atlikti kuo greičiau, kad užbaigtumėte seniai pradėtą reikalą. Kita vertus, nederėtų pernelyg pasikliauti kitais. Ką galite nuveikti patys, tą ir atlikite be tarpininkų. Įsigilinkite ir pavyks.

VANDENIS. Šiandien derėtų užbaigti senus darbus. Gerai padirbėję darbe, dar turėsite jėgų plušėti namuose. Regis, labai norėsis viską sudėlioti į savo vietas. Venkite skleisti nepatikrintą informaciją, neatsakingai komentuoti. Itin saugokite sveikatą.

 

ŽUVYS. Šiandien iš jūsų bus laukiama patarimų, dėmesio, meilės. Būsite gana populiarūs, jei sukatės šou versle. Kita vertus, nestigs pavyduolių bei norinčių jumis pasinaudoti. Gebėkite atsirinkti žmones. Saugokite vaikus.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button