Horoskopai

Dienos horoskopas: liepos 8-ajai, penktadieniui

Astrologinė prognozė liepos 8-ajai, penktadieniui.

AVINAS. Būtų gerai, kad neieškotumėte abejotinos romantikos, kompanijų, o visą savo dėmesį skirtumėte artimiems žmonėms. Jeigu situacija privers rūpintis pinigų, turto reikalais, saugokitės, kad jūsų neapgautų apsukrūs asmenys.

JAUTIS. Tikriausiai nerimausite dėl augančios konkurencijos, priešiškų ar besikomplikuojančių santykių. Stenkitės išlaikykite taikų bendravimą su aplinkiniais. Nedemonstruokite ir neprovokuokite agresijos.

 

DVYNIAI. Jeigu jaučiatės gerai, pasižymėsite aktyvumu, darbštumu. Visgi skubėti, persistengti nepatartina, nes galite sau pakenkti. Derėtų pasirūpinti artimųjų bei naminių gyvūnų sveikata, higiena.

VĖŽYS. Tikėtinos pramogos, įdomūs renginiai. Linksminkitės su saiku. Sportuodami saugokitės traumų. Jūsų vaikams taip pat labiau gresia susižalojimai, derėtų juos labiau prižiūrėti.

LIŪTAS. Pasireikš didelė nuotaikų kaita, emocionalumas. Galimos pavydo scenos, buitiniai konfliktai, iš dalies dėl to, kad skiriasi jūsų ir aplinkinių požiūriai, tikslai. Saugokitės ugnies, agresijos.

 

MERGELĖ. Būsite sąmojingi, intelektualūs ir tai aplinkiniams gali imponuoti. Galbūt leisite sau labiau flirtuoti ir išlaidauti. Svarbu neprarasti saiko. Atsargiai kelyje.

SVARSTYKLĖS. Norėsis suspėti daug nuveikti, aptarti įvairius reikalus. Gali kilti rūpesčių dėl netinkamo artimo žmogaus arba konkurento, oponento poelgio. Nesileiskite bauginami. Kita vertus, neprovokuokite agresijos.

SKORPIONAS. Pasireikš didesnis emocinis jautrumas, paaštrės vaizduotė. Gali būti, kad išgyvensite dėl kitų žmonių nesėkmių. O galbūt kils įtarimų, kad kažkam rūpi jumis pasinaudoti.

 

ŠAULYS. Nejučiomis galite įsipainioti į intrigų, įtartinų pagundų voratinklį. Pasistenkite ramiai išsiaiškinti jus slegiančius dalykus, neakcentuodami nemaloniausių dalykų, įtarimų.

OŽIARAGIS. Iš pažįstamo asmens, draugų kompanijos galite gauti pasiūlymą bendrai veiklai ar laisvalaikiui. Regis, bus nelabai lengva pasirinkti tarp anksčiau susidaryto plano ir draugų siūlomų užsiėmimų. Atsargiai kelyje bei su ugnimi.

VANDENIS. Viešai demonstruojamos neigiamos emocijos neigiamai veiks mikroklimatą. Aplinkiniai gali suabejoti kai kuriomis jūsų galimybėmis ir susidarytu jūsų įvaizdžiu. Atsargiai kelyje.

 

ŽUVYS. Nusimato trumpos kelionės, informatyvūs kontaktai. Galbūt atsiras interesų, susijusių su užsieniečiais, tarptautiniais renginiais, kelionėmis, reklama. Tykos pavojai kelyje, būkite atsargūs.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button