Horoskopai

Dienos horoskopas: liepos 13-ajai, trečiadieniui

Astrologinė prognozė liepos 13-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Rūpės profesinės, finansinės ir turtinės perspektyvos. Jautriai reaguosite į mikroklimato pokyčius kolektyve ir namuose. Gali nudžiuginti dominančio asmens dėmesys, tačiau nuliūdinti atlygis už suteiktą paslaugą ar pan.

JAUTIS. Nebloga diena oficialiems vizitams, kontaktams su įtakingais veikėjais, užsieniečiais. Regis, suksite galvą dėl pasirinktos kelionės, gautų atliktos veiklos rezultatų arba būsimo konkurso, viešo pasisakymo. Pasitarkite su labiau patyrusiais.

 

DVYNIAI. Gali pavykti naudingai investuoti pinigus, o papildoma ar nauja veikla gali praplėsti jūsų galimybes. Būtų gerai, kad konkrečiai spręstumėte iškilusius klausimus, aiškintumėtės santykius. Svarbu nepalikti neaiškumų, kad neapsigautumėte.

VĖŽYS. Tikėtini įvykiai, susiję su bendradarbiavimu, konkurencija, partneryste. Turbūt suvoksite, kad turite būti atviri pasiūlymams, pokyčiams. Negailėkite pastangų, net jei dėl naujovių tektų atsisakyti suplanuoto laisvalaikio

LIŪTAS. Šiandien daug reikšmės bus teikiama išoriniam grožiui, asmeniniam žavesiui, originalumui. Tie, kurie yra patenkinti savimi, jausis puikiai. Galima tikėtis svarbių kontaktų ir komplimentų.

 

MERGELĖ. Diena bus gana palanki pramogoms, susitikimams su mielais jums žmonėmis, bendravimui su vaikais. Jei aktualu susirasti darbą, imtis naujo projekto, pravartu tai daryti nedelsiant. Pravartu pasirūpinti ir sveikata, grožiu.

SVARSTYKLĖS. Diena pasižymės įvairiomis peripetijomis profesijos sferoje ir giminėje, šeimoje. Jūs arba šeimos narys turės ruoštis kelionei, konkursui ar pan. Regis, jums labai reikės artimųjų palaikymo. Stenkitės jo nusipelnyti.

SKORPIONAS. Džiugins pokalbiai su žmonėmis, puoselėjančiais jums gerus jausmus. Galbūt gausite laišką, pasiūlymą arba leisitės į kelionę. Galite įsigyti ilgalaikio naudojimo daiktą savo namams, sodybai. Būsite linkę tenkinti nepigias vaikų užgaidas.

 

ŠAULYS. Regis, kils naujų idėjų, susijusių su nekilnojamuoju turtu, investicijomis. Galbūt stengsitės susirasti papildomą uždarbio šaltinį. Jums neabejingas asmuo trokšta komplimentų, įvertinimo. Pravartu pasakyti malonų žodį, įteikti dovanėlę.

OŽIARAGIS. Ilgai slopintos emocijos pasieks tokį lygį, kai pradės veržtis išorėn. Galite iškrėsti tai, kas jums paprastai nebūdinga. Kita vertus, labai tikėtina, kad jūsų sumanymai sulauks norimo palaikymo. Galite sulaukti pagyrų dėl pakoreguoto įvaizdžio.

VANDENIS. Kils originalių, tačiau nelengvai įgyvendinamų sumanymų. Prilaikykite liežuvį už dantų, jei nenorite sau pakenkti. Ramiai subrandinkite konkretų planą. Jeigu įmanoma, pravartu atsiriboti nuo šurmulio ir pabūti vienumoje.

 

ŽUVYS. Šiandien tikėtini draugiški susitikimai, dalyvavimas kolektyviniuose renginiuose. Siurprizų gali pateikti vaikai, artimi žmonės, gerbėjai. Arba jūs juos kažkuo nustebinsite.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button