Kai dangaus kūnai, pavyzdžiui, Mėnulis, keičia savo padėtį danguje, astrologinė tradicija teigia, kad tai gali turėti tiesioginę įtaką žmonių gyvenimui ir jų emocijoms. Pilnatis, ypač ta, kuri vyksta rugsėjo 29 d., yra vienas iš tokių stiprių kosminių įvykių, kuris gali būti ypač reikšmingas kai kuriems Zodiako ženklams.

Remiantis astrologijos interpretacija, štai kaip rugsėjo pilnatis gali paveikti tris Zodiako ženklus:

Vėžys (birželio 21 d. – liepos 22 d.): Kadangi Vėžio ženklas yra susijęs su Mėnuliu (kuris valdo šį ženklą), pilnatis gali turėti didesnę įtaką Vėžiams nei kitiems ženklams. Jie gali jausti didesnę emocinių svyravimų bangą, o jų intuicija gali tapti stipresnė. Tai geras laikotarpis peržiūrėti savo jausmus ir išreikšti tai, kas slypi viduje.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.): Ožiaragiai gali patirti tam tikrą įtampos jausmą pilnaties metu, ypač jei jie jaučia, kad jų gyvenime yra nepabaigtų reikalų ar neramumų. Tai gali būti puikus metas atlikti vidaus darbą, peržiūrėti savo tikslus ir nustatyti, ar jie vis dar atitinka asmeninius siekius.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.): Pilnatis, vykstantis jų gimimo mėnesį, gali pabrėžti partnerystės ir santykių temas. Svarstyklėms gali tekti susidurti su iššūkiais ar atskleistomis tiesomis šiose srityse. Tai yra geras laikotarpis komunikacijai ir atvirumui su artimaisiais.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist