Astrologinė prognozė vasario 7-ajai, antradieniui

AVINAS. Darbo reikaluose gali susikirsti jūsų ir partnerių nuomonės bei interesai. Gali būti pareikalauta daugiau tvarkos bei disciplinos. Nepraraskite humoro jausmo ir gebėjimo lanksčiai elgtis.

JAUTIS. Iš pažįstamo žmogaus galite sužinoti apie tai, ką anksčiau galėjote tik numanyti. Gali atsirasti naujas pomėgis, įdomus užsiėmimas. Galbūt kažkuo nustebins vaikai.

DVYNIAI. Diena bus gana sklandi, tačiau vėlyvą vakarą gali išsilieti susikaupusios emocijos. Verčiau nekurstykite agresyvaus atsako į jūsų agresyvų toną. Saugokitės ugnies, traumų.

VĖŽYS. Šiandien sklandžiai bendrausite su įvairiais žmonėmis. Turėtų pavykti susitarti dėl svarbaus užsakymo, informacijos. Galbūt čia pasitarnaus giminaičiai, seni draugai ar kolegos.

LIŪTAS. Ši diena pažadins norą dirbti, tvarkytis, rūpintis grožiu, sveikata. Tam galite pakloti nemažą pinigų sumelę. Jeigu ieškote uždarbio šaltinio, būsite labai aktyvūs.

MERGELĖ. Šiandien būsite tokie aktyvūs ir patrauklūs, kad lengvai tapsite įvykių ar kalbų ašimi. Pasitikėjimas savimi, drąsa bei jūsų įtaka kitiems jums labai padės. Vakare saugokitės traumų.

SVARSTYKLĖS. Jeigu tikėsitės iš kitų daugiau, nei jie pasirengę jums duoti, tai mažesnės ar didesnės nuoskaudos neišvengiamos. Pasitelkite įžvalgą ir intuiciją.

SKORPIONAS. Ši diena gali lemti pokyčius verslo, profesijos srityje, arba daugės prielaidų jų siekimui. Bet kuriuo atveju šalia jūsų atsiras asmenų, kurie suteiks konkretumo situacijai ir perspektyvoms.

ŠAULYS. Šiandien geriau seksis, jei dirbdami rimčiau įsigilinsite į dokumentus, gautus duomenis, informaciją. Venkite konfliktų dėl pažiūrų skirtumo, saugokitės traumų, ugnies.

OŽIARAGIS. Šiandien tiktų spręsti teisinius klausimus, gvildenti globalines problemas, orientuotis į ateitį. Pravartu pagalvoti apie būtinas reformas, naujoves. Tikėtina romantiška intriga.

VANDENIS. Regis, nuriedės akmuo nuo širdies, nes pagaliau spręsis skolų ar kitokie nuosavybės, draudimo, mokesčių, verslo investicijų klausimai. Galbūt sulauksite realios paramos ar protegavimo.

ŽUVYS. Po vienokio ar kitokio santykių aiškinimosi pelnysite aplinkinių supratimą ir galėsite tikėtis draugiškumo. Visgi vakaro pokalbiai skatins ginčus. Pasistenkite atsispirti provokacijoms. Saugokitės traumų, ugnies.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

6 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar vis dar reikalingas paminklas Lukiškių aikštėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.