Astrologinė prognozė gegužės 30-ajai, antradieniui

AVINAS. Ši diena tinkama susitarimams dėl tarpininkavimo, partnerystės, bendradarbiavimo, teisinės konsultacijos ar pan. Regis, nesunkiai rasite sąjungininkų, o oponentai ir konkurentai nedemonstruos priešiškumo.

JAUTIS. Šiandien būsite pedantiški, pastabūs detalėms. Išrankiai vertinsite savo ir aplinkinių išvaizdą, darbo kokybę. Jeigu mėginsite įsidarbinti, turėtų pasisekti. Regis, jūsų kruopštumas, darbštumas bus gerai įvertintas.

DVYNIAI. Palanku užsiimti kūrybiniais projektais, šou verslu. Jei tai nėra aktualu, galbūt savo rezultatais, pasiekimais, išryškėjusiais gabumais jus nustebins vaikai ar mylimas žmogus.

VĖŽYS. Jeigu nepuoselėjate nerealių troškimų, šiandien nusivylimo nepatirsite. Gali pavykti sumanymas, susijęs su nekilnojamuoju turtu, apdaila, praktiniais šeiminiais reikalais.

LIŪTAS. Aktualūs bus reikalai, susiję su žiniasklaida, mokslu, ryšiais, reklama, pervežimais. Galbūt sulauksite žinučių apie giminaičių ar draugų planus. Siekite konkretumo, jei teks derėtis, sudarinėti sutartis, informuoti.

MERGELĖ. Būsite nusiteikę analizuoti savo ir kitų elgesio motyvus bei siekti stabilumo. Gali būti, kad gausite naudingą patarimą ar piniginę išmoką. Stenkitės laiku sutvarkyti nuosavybės dokumentus.

SVARSTYKLĖS. Šiandien vilios nepatirti potyriai, naujovės. Galite aptarti svarbius reikalus, išgirsti pasiūlymų. Neatidėliokite darbų ir vizitų, kuriuos tikslinga padaryti kuo greičiau.

SKORPIONAS. Filosofinis požiūris padės jums susitaikyti su permaina, jei tokią patyrėte. Galite suvokti tai, ko anksčiau nesugebėjote sau paaiškinti. Regis, intuicija padės atskirti grūdus nuo pelų.

ŠAULYS. Būsite nusiteikę ieškoti bendraminčių, diskutuoti, politikuoti. Situacija atrodys palanki, jausitės išgirsti, įvertinti. Visgi pernelyg nepasikliaukite šiuo įspūdžiu.

OŽIARAGIS. Ši diena gali suteikti peno apmąstymams, ypač jei galvojate apie karjeros perspektyvas, verslo partnerystę. Regis, pajusite, kad atsiranda daugiau bendraminčių.

VANDENIS. Galite gauti lauktą žinią iš toli arba tiesiog labai domėsitės mokslo, kultūros, politikos, kelionių, užsienio reikalų klausimais. Tikėtinas reikšmingas pokalbis, interviu arba egzaminas.

ŽUVYS. Gali būti, kad turėsite išlaidų ar imsitės reikalų, susijusių mokesčiais, investicijomis, draudimu, paveldėjimu. Regis, aktualų reikalą atliksite sėkmingai. Jeigu ieškote darbo ar rėmėjų, galite gauti pranešimą.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

3 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Ar reikalingas dar vienas kino teatras Vilniuje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist