Lietuvos sunkiosios muzikos gerbėjams jau gerai žinoma kostiumuotų suvirintojų grupė „Shvininiai Sharvai” balandžio 1-ąją išleido trijų dainų EP albumą „Alt Indie”. Vienam iš albumo kūrinių — „Kerai” — pristatytas naujas muzikinis vaizdo klipas, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko gerai žinomas aktorius Andrius Bialobžeskis.

Metalo fanus ir „Shvininių Sharvų” gerbėjus nustebins naujųjų kurinių stilistika, kuria buvo siekiama sukurti nuotaikingą dabartinės Lietuvos alternatyvios muzikos scenos parodiją ir pašiepti tam tikras kūrybines klišes.

Mintimis apie bendrą darbą su Vilniaus metalistais bei vaizdo klipo „Kerai” kūrybinį procesą pasidalino ir A. Bialobžeskis: „Filmavimas buvo puikus. Nepaprastai kūrybinga atmosfera, visi pritvinkę energijos. Pats įdomiausias dalykas tai, kad filmavome slėptuvėje, įrengtoje dar sovietmečiu, su išsaugotomis instrukcijomis rusų kalba. Tai mane nustebino, nes visai neseniai miesto meras sakė, kad Vilniuje nėra nei vienos slėptuvės, tačiau štai čia — su visomis komunikacijomis, viskas paruošta, tik apsižiūrėti reikia.” — juokavo aktorius.

„Su sunkesne muzika mano santykiai nuo senų laikų intymūs, pilni garso ir energijos. Pavyzdžiui, „Led Zeppelin”, „Black Sabbath”, „Deep Purple”, žinoma, „AC/DC” — iki šiol mane į orą pakelianti muzika. Karts nuo karto atrandu kažką naujo, pavyzdžiui, „Disturbed”, „Incubus” ar „Amenra”. Apie grupę „Shvininiai Sharvai” žinau senai, nes grupės narys Kristupas Gylys buvo mano studentas Vilniaus kolegijoje.”

Paklaustas apie dažnai menininkams kabinamas žanro etiketes, aktorius išreiškė savo nuomonę: „Žanro sąvoka apskritai yra teoretikų sugalvotas išmislas, nesvarbu kur tai bebūtų — literatūroje, kine, teatre ar muzikoje. [Filmavimo metu] elektronika man visai netrukdė, priešingai, labai suintrigavo. Labai siūlyčiau ir toliau drąsiai eksperimentuoti. Bet kuris naujas elementas praplečia muzikinę erdvę ir atveria gal visai nelauktas galimybes.”

Daugiau informacijos apie grupę „Shvininiai Sharvai” rasite čia.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

14 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate Vilniaus gatvėse įrengiamus greičio matuoklius?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist