Kokia pirma mintis jums kyla kuomet perskaitote pavadinimą „THE PiXLS“? Manote, jog tai yra kažkokia grafikos redagavimo programa, o gal tiesiog angliško žodžio „pikseliai“ trumpinys? Taip, dėl antro spėjimo jūs būtumėte iš dalies teisūs, nes grupė savo pavadinimui pasirinko dėl panašiai jiems kilusios minties.

„Mes matome dainas kaip mažus pikselius grupės kūryboje, yra greitų, trankių, liūdnų, melancholiškų ir visokiausių kitokių dainų, kurias sudėjus į vieną visumą gaunamas gražus bendras vaizdas, kurį nebūtų sunku pavadinti paveikslu. Nepaisant romantizmų, pikseliai, kurie šiuo atveju simbolizuoja kūrinius, susideda iš dar smulkesnių detalių, kas ir yra užkoduota mūsų pavadinime. Pi – matematinė konstanta, šiaip skirta apskaičiuoti apskritimus, tačiau šiuo atveju ji reiškia begalybę. Begalybę variacijų, variantų ar galimybių kurti. X – simbolizuoja grupės narius, kurių yra keturi. L – reikšmė – “Lyrics” arba žodžiai. S – “Sound” arba garsą“, – grupės pavadinimo nuskaitymo kodu dalinasi grupės nariai.

Grupę „THE PiXLS“ sudaro 4 asmenys:

  • Mantvydas Sabaitis – vokalas,
  • Kostas Balčiūnas – elektrinė gitara,
  • Martynas Garbačas – bosinė gitara,
  • Sergej Makidon – būgnai.

Pandeminis laikotarpis davė naują postūmį kūrybai

Muzikantai karantino metu nesėdėjo ir nedepresavo. Akivaizdžiai suprato, jog tai tiesiog tinkamas laikas pergalvoti, susidėlioti mintis ir paspausti perkrovimo mygtuką kūryboje.

„Esam gana patyrę Lietuvos muzikos pasaulyje ir su ta patirtimi norėjome nuveikti kažką gražaus ir prasmingo, tad susibūrėme į grupę. Tai buvo per pirmąją karantino bangą, kai uždaryti sedėjome namie. Tuo metu nusprendėme, kad tai bus labai geras ir produktyvus būdas duoti naujai grupei startą sukuriant dainas, kurios mums būtų gražios, mielos ir linksmos groti žmonėms. Šiuo metu, su muzikos prodiusavimu padeda Kęstutis Vaitkevičius, kuris padeda mums atskleisti ir ištobulinti mūsų kūrybą, kad ji skambėtų geriausiai kaip tik įmanoma. Tad taip prasidėjo kūryba, kuri tikimės, kad tęsis dar daug metų“, – optimizmo neslepia „THE PiXLS“.

Eurovizinės scenos baimės tikina nejaučiantys

„Eurovizija – vienas didžiausių muzikinių renginių pasaulyje, o atstovauti savo šalį tokiame konkurse yra didžiulė garbė. Šiuo metu dirbame ties savo šešių dainų mini albumu ir jau kūrybos procese žinojome, kad norėsime dalyvauti Eurovizijoje, nes jautėme dainų potencialą, o kaip dainos, ar šiuo atveju viena daina – “Šaukt”, surezonuos su publika – mes nežinome, tačiau padarysime viską ką galime, kad pasirodytume kuo geriau. Nors nemėgstu pernelyg daug šnekėti apie dainų prasmes, nes kiekvienas žmogus, besiklausantis muzikos, duoda tai dainai savo reikšmę ir prasmę, tačiau pasakysiu tiek, kad tai roko kūrinys, apie ekspresiją, laisvę ir jausmus. Daug kas klausia, kodėl lietuviškai, tai galiu atsakyti, kad paskutinių penkių metų Eurovizijos tendencija neturi kalbos standartų, o galų gale ir Lietuva po ilgo laiko išsiuntė pasirodymą lietuvių kalba, tad kodėl ne? Mes visi esame unikalūs bei galime ir turime didžiuotis savo muzika užsienyje, kuri skamba su lietuviškais žodžiais ir su tokia filosofija nusiuntėme savo dainą “Šaukt” į Eurovizijos atranką“, – dainos sėkme neabejoja grupės vokalistas Mantvydas Sabaitis.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

2 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, jog nemokamas parkavimas prekybos centruose būtų tik juose apsiperkantiems?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.