Be kategorijos

Šiandien Mokytojų namų kiemelyje šventė visai šeimai – „Lik sveika, Kalėdų eglute!“

2018 m. sausio 6 d. 18.00 val. Vilniaus mokytojų namų kiemelyje prasidės baigiamasis Vilniaus miesto projekto „Kalėdos sostinėje“  renginys „Lik sveika, Kalėdų eglute“.

Mažųjų pamėgtas personažas Kakė Makė kviečia visus vaikus ir jų tėvelius kartu atsisveikinti su Kalėdų eglute ir palydėti ją į mišką. Pirmieji atnešę kalėdines eglutes gaus Alma Littera leidyklos knygutes. Vilniaus mokytojų namų kiemo vartai bus plačiai atverti jau nuo 17.30 val. Kakės Makės laukti bei įvairias greitumo, miklumo, vikrumo estafetes padės įveikti jos pagalbininkas Netvarkos Nykštukas. Bus tęsiama jau gyva legenda tapusi iniciatyva burti „Vilniaus gerų vaikų bendruomenę“: visiems atėjusiems palydėti eglučių bei įveikusiems įvairias užduotis bus iškilmingai išduodami gerų vaikų pažymėjimai. Užsigardinimui – karšta „Nesquik“ kakava.

Kai darbas ir linksmybės eis į pabaigą, į kiemelį užsuks Trys karaliai, kurie laimins visus ir linkės sėkmingų metų. Pokšint fejerverkams sunkvežimis pajudės miško link, išveždamas nupuoštas eglutes.

 

Organizatoriai primena, kad į šventę kviečiami visi, kurie puošė Lietuvoje ir užjūrio miškuose užaugintas eglutes ir tie, kurie tausodami gamtą savo namus dabino dirbtinėmis eglaitėmis.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button