MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Miestas Problema

Prasidėjo laisvalaikio zonos prie Baltojo tilto atnaujinimas

Praeitą savaitę madeinvilnius.lt redakcija gavo skaitytojo nuogąstavimą, kad prie Baltojo tilto esančios tinklinio aikštelės yra intensyviai išardomos ir neaišku, ar juos bus atnaujintos ar perkeltos į kitą vietą.

„Gal žinot, kas bus prie Balto tilto, kur dabar išmontuojamos tinklinio aikštės? Buvo puiki vieta sportui ir varžyboms, o dabar nežinia“, – rašo skaitytojas.

Tuo tarpu Vilniaus miesto savivaldybė informavo mus, kad laisvalaikio zona yra atnaujinama.

Baltojo tilto laisvalaikio zona

„Atsižvelgiant į įgyvendinamo ES finansuojamo projekto sprendinius, teritorijos prie Baltojo tilto pertvarkymo metu bus išmontuotos senos sporto aikštelės ir kompleksiškai atnaujinta sporto zona, tuo pat metu įrengtos devynios naujos paplūdimio tinklinio aikštelės su nauja smėlio danga, iš kurių viena bus aptverta tribūnomis ir skirta rengti profesionalius tarptautinius turnyrus.

Po tribūnomis numatytos persirengimo patalpos, tualetai bei dušai. Taip pat bus įrengtas naujas visos sporto ir laisvalaikio erdvės apšvietimas. Sporto aikšteles planuojama įrengti jau kitų metų pavasarį“, – komentuoja Vilniaus miesto savivaldybės atstovė.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Senamiestyje – automagistralės eismui prilygstantis triukšmas

BNS

Vilniaus regione atliekų konteineriai šiais metais degė mažiausiai 26-is kartus: prašo tausoti turtą ir prisidėti prie aplinkos apsaugos

Evaldas Činga

Vietoj planetariumo bus kuriamas Jaunimo mokslo (STEAM) centras

Donatas Andrijauskas

E. Misiūnas: Vyriausybė nesitraukia iš Nacionalinio stadiono projekto

BNS

Sužinokite, kurie 29 sostinės daugiabučių kvartalai pateko į renovuotinų sąrašą

Donatas Andrijauskas

Vilniaus valdžia sugalvojo sutaupyti: už stadiono statybą sumokės per metus

BNS

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika