Praeitą savaitę madeinvilnius.lt redakcija gavo skaitytojo nuogąstavimą, kad prie Baltojo tilto esančios tinklinio aikštelės yra intensyviai išardomos ir neaišku, ar juos bus atnaujintos ar perkeltos į kitą vietą.

„Gal žinot, kas bus prie Balto tilto, kur dabar išmontuojamos tinklinio aikštės? Buvo puiki vieta sportui ir varžyboms, o dabar nežinia“, – rašo skaitytojas.

Tuo tarpu Vilniaus miesto savivaldybė informavo mus, kad laisvalaikio zona yra atnaujinama.

Baltojo tilto laisvalaikio zona

„Atsižvelgiant į įgyvendinamo ES finansuojamo projekto sprendinius, teritorijos prie Baltojo tilto pertvarkymo metu bus išmontuotos senos sporto aikštelės ir kompleksiškai atnaujinta sporto zona, tuo pat metu įrengtos devynios naujos paplūdimio tinklinio aikštelės su nauja smėlio danga, iš kurių viena bus aptverta tribūnomis ir skirta rengti profesionalius tarptautinius turnyrus.

Po tribūnomis numatytos persirengimo patalpos, tualetai bei dušai. Taip pat bus įrengtas naujas visos sporto ir laisvalaikio erdvės apšvietimas. Sporto aikšteles planuojama įrengti jau kitų metų pavasarį“, – komentuoja Vilniaus miesto savivaldybės atstovė.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

4 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar karinių pratybų metu Vilniuje turi būti skelbiama komendanto valanda?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist