Senasis Vilnius

Restoranas „Erfurtas“ svečius viliodavo populiarių vokalistų pasirodymais

Lazdynų rajone, šalia Neries ir miškų 1972 metais duri atvėrė restoranas-baras „Erfurtas“. Pavadinimas kilo tarsi pažymėti bičiulystės simboliu su Vokietjos Demoktatijos Respublika miestu.

Architektai J. Zinkevičius ir E. Katilius pasirūpino, kad restorano interjeras būtų originalus ir maloniai nuteiktų lankytojus. S. Šarapovo metaliniai kaltiniai virš estrados suteikė didingumo ir paslaptingumo. Baro darbo laikas irgi buvo išskirtinis: svečius priimdavo nuo 21 iki 2 valandos nakties, tačiau trečiadieniais – nedirbdavo. Nuo pavadinimo restoranas stengėsi labai neatsilikti – kaip patys teigė, pateikdavo aukščiausios kategorijos specializuotus vokiškus patiekalus.

Baras „Erfurtas“ lankytojus džiugindavo išskirtiniais pasirodymais ir šokiais – pradedant tango ar samba, baigiant polka ar kitais liaudies elementų turinčiais šokiais. Tam vadovavo meno vadovas Raimondas Jovaiša. Taip pat vakarais dainuodavo tuomet populiarus ir gerai žinomas atlikėjų, Viktoro Malinausko ir Gražinos Stasiūnaitės, duetas. Taip pat pasirodydavo ir kiti vokalistai, kurie suburdavo lankytojus ir vakarą paversdavo mažą švente.

 

Straipsnio autorė: Kamilė Zaleckaitė

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
5 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button