Verslas

„Vilnius Coding School“ įsigijo 100 proc. „Baltijos kompiuterių akademijos” akcijų ir tapo įmonės valdytoja

Tarptautinė programavimo mokykla „Vilnius Coding School“ įsigijo 100 proc. UAB „Baltijos kompiuterių akademija“ (BKA) akcijų ir tapo įmonės valdytoja, pirmadienį pranešė įstaiga.

BKA yra IT profesionalų ugdymo ir sertifikavimo akademija, kurioje vykdomi IT vadybos ir technologijų profesionalų mokymai, teikiamos tarptautiniu mastu pripažintos kvalifikacijos, daugiau nei 20 metų įgyvendinami IT švietimo projektai.

„Paslaugų plėtrą nuolat vykdome tiek Lietuvoje, tiek už šalies ribų, – sako „Vilnius Coding School“ mokyklos, valdančios programavimo mokyklas Lietuvoje, Latvijoje, Čekijoje ir Airijoje, įkūrėja ir vadovė Julija Rimšelė. – Įsigiję BKA, turėsime galimybę tiek praplėsti mokymų krepšelį, tiek pasiūlyti visiškai unikalių krepšelį IT profesionalams. Taip pat nuo šiol turėsime teisę išduoti tarptautinius IT sertifikatus, kurių poreikis ir vertė rinkoje nuolat auga.“

 

J. Rimšelė pabrėžia, kad BKA veiklos pobūdis nesikeis ir plėtra suteiks dar daugiau galimybių mokyklai dalyvauti sudėtinguose projektuose, didinti konkurenciją rinkoje ir stiprinti veiklas užsienio rinkose.

„Planuojame įmonėje suformuoti naują vadovų komandą, vykdyti plėtrą tiek teritoriniu, tiek mokymo turinio atžvilgiu, atnaujinti mokymų programas ir pasiūlyti visai naujas mokymo bei sertifikavimo galimybes. Siekiame, kad Lietuvos įmonės gebėtų sparčiau augti ir sėkmingai konkuruoti pasaulinėje rinkoje“, – sako BKA vadovė Laura Vaišnorė.

Tarptautinės technologijų karjeros mokyklos suaugusiesiems „Vilnius Coding School“ tinklą sudaro padaliniai Lietuvoje, Latvijoje, Airijoje, Čekijoje, iš viso valdomos 5 programavimo mokyklos. Mokykla vykdo skaitmeninę švietimo transformaciją (EdTech), sprendžia ateities darbo rinkos įdarbinimo iššūkius, plėtodama perkvalifikavimo į IT sritį mokymų programas ir lokalaus įdarbinimo projektus savo įkurtame Karjeros centre.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
4 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button