Vilniaus rinka

Žemuosiuose Paneriuose atidaryta nauja „Iki“ parduotuvė

Likus vos kelioms dienoms iki didžiųjų metų švenčių prekybos tinklas „Iki“ atidaro parduotuvę Vilniuje, Žemuosiuose Paneriuose – rajone, kuriame modernios ir šiuolaikiškos parduotuvės poreikis buvo jaučiamas jau kurį laiką. Investicijos į naująją parduotuvę, adresu Vaduvos g. 4, siekia apie 2,1 mln. eurų.

„Šiuo sudėtingu laikotarpiu rūpinamės, kad visi mūsų pirkėjai galėtų apsipirkti saugiai, patogiai ir tai galėtų padaryti kuo arčiau savo namų. Žinome, kad Žemųjų Panerių bendruomenė, kurią sudaro beveik 6 tūkst. gyventojų, labai laukė šios parduotuvės, todėl dėjome visas pastangas, kad ją spėtume atidaryti dar iki švenčių. Nuo šiol gyventojams nebereikės vykti apsipirkti į gretimus rajonus, nes tiek būtiniausių, tiek šventėms skirtų prekių jie ras naujoje parduotuvėje“, – sako Lina Muižienė, „Palink“ vykdomoji direktorė, kuruojanti „Iki“ tinklo veiklą.

Pagal naujausius bendrovės standartus įengtoje 819 kv. m parduotuvėje gyventojų patogumui įrengti gausūs vaisių ir daržovių, vietoje kepamos duonos ir bandelių, sveriamos mėsos, šviežios žuvies, kulinarijos skyriai. Čia taip pat įrengta rūkyklėlė, o šviežumą ir patogumą vertinantys pirkėjai galės įsigyti karštų gaminių.

 

Naujausioje sostinės „Iki“ parduotuvėje dirbs 25 darbuotojai. Pirkėjų patogumui įrengtos 6 „IKI Bitutė“ savitarnos kasos, kurios leis pirkėjams apsipirkti greičiau ir saugiau, išvengiant papildomų nebūtinų kontaktų.

Kad apsipirkimas būtų kiek įmanoma saugus, pirkėjai raginami iš anksto planuoti pirkinių krepšelį, sudaryti produktų bei prekių sąrašą. Visose tinklo parduotuvėse laikomasi griežtų dezinfekcijos priemonių, dezinfekuojami paviršiai ir pirkinių krepšeliai. Nuolat primenama laikytis saugaus atstumo ir vengti fizinių kontaktų, įrengti bekontakčiai dezinfekantai, būtina dėvėti apsaugines kaukes, rekomenduojama mūvėti pirštines. Gyventojai raginami naudotis savitarnos kasomis.

Lankytojams naujoji parduotuvė bus atvira kasdien nuo 8 iki 22 val. Švenčiu laikotarpiu jos darbo laikas laikinai keisis. Gruodžio 24 d. parduotuvė dirbs nuo 8 iki 20 val., gruodžio 25 d. – nedirbs, gruodžio 26 d. – nuo 9 iki 21 val., gruodžio 31 d. – nuo 8 iki 20 val. Pirmąją Naujųjų metų dieną pirkėjų lauks nuo 10 iki 22 val.

 

Prekybos tinklą „Iki“ iš viso sudaro 227 „Iki“ parduotuvės. Prekybos tinkle dirba daugiau kaip 5,9 tūkst. darbuotojų.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
11 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Agnė
Agnė
7 mėnesius

O kodėl nerašo, kad iš gyventojų nusavino sovietų laikais įrengtą automobilių stovėjimo aikštelę? Dalį aikštelės įsigijo, o ko negalėjo įsigyti, izoliavo nuo gyventojų? Daugiau nei pusę metų ne jiems priklausančią dalį buvo apsitvėrę, paskui panaikino išvažiavimą (įvažiavimą), o savo dalį apmokestino! Dar net neatidarę parduotuvės pastatė užkardą! Labai matosi, kiek ji reikalinga, netgi 3-4 mašinos aikštelėj stovi. Dar net neatsidarę susirado nemažai priešų, kurie nė kojos ten nekels.

Kam reikia tas žino
Kam reikia tas žino
6 mėnesius
Atsakinėti į  Agnė

Buvo bandyta kalbėti su UAB “Palink” atstovė dėl galimybės nuomotis vieta parkavimuisi… Atsakymas ne… Gražiai pasakė parkavimosi problemos ne mūsų bėda 🤦‍♂️… Žmoniškumo 0

Kam reikia tas žino
Kam reikia tas žino
7 mėnesius

Priešais parduotuvę 3 gyvenamieji namai. Vienas iš jų 9a…. Apie gyventojus visiškai nepagalvota, pirmojo ir antrojo aukšto būtų kainos kris ženkliai… Name yra 72 butai, bet parkavimuisi vietų paliko ~15max… Visa kita yra mokamas parkingas parduotuvės “valdose”…

Agnė
Agnė
7 mėnesius
Atsakinėti į  Kam reikia tas žino

O argi ,,Iki” gyventojai svarbūs? Atrodo, kad specialiai viską tik ir darė, kad kuo daugiau gyventojų nukentėtų. Žemuosiuose Paneriuose pilna vietos, bet ne – pastatė sieną žmonėms prieš pat langus, nusavino pusę didžiulės automobilių stovėjimo aikštelės, o kitą dalį prie gatvės apźeldino. Tikiuosi, kad ji neišsilaikys ilgai ir greit bankrutuos.

matas
matas
6 mėnesius
Atsakinėti į  Kam reikia tas žino

Tokio pastato vaduvos 9A, net nėra .Parduotuvė pastatyta priešais Vaduvos g. 19

Kam reikia tas žino
Kam reikia tas žino
6 mėnesius
Atsakinėti į  matas

Taip namas yra 19, bet (9a)reiskia- devynaukstis namas jeigu ką. Na bet ne visiem suprast😅

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button