Vilniaus rinka

„Žemaitijos pienas“ pradėjo elektroninę prekybą: produktus vilniečiams pristatys į namus

Viena didžiausių šalyje pieno perdirbimo bendrovių „Žemaitijos pienas“, siekdama užtikrinti saugų gyventojų aprūpinimą maisto produktais, pradėjo elektroninę prekybą vilniečiams ir kitų miestų gyventojams.

Pasak „Žemaitijos pieno“ rinkodaros vadovės Jolitos Gedgaudienės, internetinėje parduotuvėje įsigytas prekes galima gauti tiesiai į namus, arba saugiai atsiimti jas bendrovės filialuose.

 „Galimybė pirkti internetu prisidės skatinant gyventojus laikytis karantino, būti saugiems ir išlikti sveikiems, neatsisakant savo pamėgtų produktų“, – teigia J. Gedgaudienė.

Pirkėjai „Žemaitijos pieno“ elektroninėje parduotuvėje gali įsigyti ne tik visų rūšių pieno produktų, bet ir nealkoholinių gėrimų – mineralinio vandens, vaisvandenių ar giros.

„Nors žmonės dėl karantino vengia išeiti į maisto prekių parduotuves, tačiau subalansuotos, sveikesnės mitybos poreikis niekur nedingo. Netgi priešingai – stebime padidėjusį domėjimąsi mūsų ekologiškais „Dobilo“ linijos pieno produktais, kuriuos labai pamėgo tiek sveikesnės mitybos puoselėtojai, tiek šeimos, auginančios mažus vaikus“, – sako „Žemaitijos pieno“ rinkodaros vadovė.


Šiuo metu prekės į namus pristatomos Vilniuje, Klaipėdoje ir Telšiuose. Šių miestų ir Kauno, Šiaulių, Panevėžio gyventojai taip pat gali internetu nusipirktus produktus nemokamai bei saugiai atsiimti tam skirtose vietose bendrovės filialuose, be kontakto su darbuotojais. Artimiausiu metu tokios galimybės bus pasiūlytos ir kitose šalies vietovėse.

Minimali prekių užsakymo vertė – 20 eurų, o užsakymo sumai esant 30 eurų ir daugiau, jos bus pristatomos nemokamai.

Internetu įsigyti pieno produktai ir gaivieji gėrimai pirkėjų namus pasieks ne per kurjerių tarnybas – prekių pristatymą užtikrins paties „Žemaitijos pieno“ logistikos padalinys.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

22 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button