MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Nuotr.: Wurth Group
Vilniaus rinka

„Wurth Lietuva“ atidarė aštuntąjį klientų aptarnavimo centrą Vilniuje

Vilniuje, Geležinio Vilko gatvėje, atidarytas naujas vokiečių koncerno „Wurth Group“ klientų aptarnavimo centras – jau aštuntasis sostinėje. Tai – didžiausias „Wurth“ klientų aptarnavimo centras Vilniuje, į kurį buvo investuota apie 0,5 mln. eurų. Iš viso koncernas turi 31-ą centrą visoje Lietuvoje. Naujajame 1000 kv. m ploto centre bus sukurta 10 darbo vietų. 

„Vieta mums itin svarbi. Naujai atidarytas centras – šalia greitkelio, kur geras susisiekimas su skirtingomis miesto dalimis. Norime, kad mūsų klientams centrų išsidėstymas būtų patogus ir lengvai pasiekiamas, todėl planuodami centrų plėtrą kruopščiai analizuojame teritoriją“, – sakė „Wurth Lietuva“ Vilniaus regiono vadovas Mindaugas Jankus. 

Siekiant greičiau ir profesionaliau aptarnauti svarbiausius sutartinius klientus, naujajame prekybos centre nebus vykdomos grynųjų pinigų operacijos nuo pat atidarymo dienos – atsiskaityti bus galima tik bankų kortelėmis. 

„Orientuodamiesi į tikslinius verslo klientus, skirsime dar daugiau laiko ir dėmesio greitam ir patogiam aptarnavimui. Tikimės, kad tai mums padės sukurti geresnius verslo santykius“, – tokį sprendimą aiškino M. Jankus.

Vokietijos koncernas „Wurth Group“ verslą sėkmingai plėtoja nuo 1945 metų, ir šiuo metu yra rinkos lyderis pasaulyje tvirtinimo medžiagų srityje. Nuo to laiko iki daugiau nei 100 000 produktų išsiplėtusi programa papildyta įvairiais tvirtinimais statyboms, transporto pramonei, gamybai ir kitoms verslo sritims. Į asortimentą buvo įtraukti profesionalūs rankiniai, elektriniai, pneumatiniai įrankiai, medžiagų apdirbimo, chemijos ir darbų saugos produktai. 

2017-aisiais „Wurth Group“ apyvarta siekė 12,7 mlrd. eurų. Koncernas jungia 400 įmonių 80-yje šalių, kuriose dirba 76 tūkst. darbuotojų. 

Lietuvoje „Wurth“ veikia nuo 1996 metų, įmonėje dirba apie 150 žmonių.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Į kvitų loteriją įtraukiamos ir kai kurios parduotuvės

Donatas Andrijauskas

„Panorama“ pernai išlaikė didesnį nei 5 proc. nuomininkų apyvartos augimą

Evaldas Činga

Mindaugo g. „Maximoje“ pradės veikti savarankiško skenavimo sistema

ELTA

Naujas „MoQ“ plėtros etapas: daugiau investicijų, papildomos funkcijos ir pinigų dalybos naudotojams

Evaldas Činga

Pricer.lt maisto kainų tyrimas: prekių krepšelis vėl brangsta

ELTA

LP EXPRESS siuntų terminaluose – daiktų „pasaugojimo“ paslauga

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika