Kartas nuo karto nutinka taip, jog tampa itin sudėtinga sugalvoti, ką lauktuvėms galėtų parsivežti mūsų svečias, o ir patiems keliaujant neretai kyla nemažas galvos skausmas, kuomet greitai tenka suktis ir vos ne paskutinę minutę galvoti, kokiomis lauktuvėmis nudžiuginti draugus, verslo partnerius ar tiesiog toli gyvenačius artimuosius. Kalbame apie dovanų ir lauktuvių idėjas, kurios ilgai liktų atmintyje. Vokiečių gatvėje kaip tik ir atsidarė tokių idėjų oazė, kuri padės ne vienam keliaujančiam. „Vilnius Gifts and Souvenirs“ parduotuvė pasiryžusi ne tik padėti, bet ir patarti praktiškai visais panašiais klausimais.

Mums užėjus į šią parduotuvę, kaip tik tuo metu kaip bitė sukosi jos vadovė Dovyda Mareckaitė, kuri rado šiek tiek laiko ir mums.

– Dovyda, kaip matau puikiai jums sekasi, turistai gausiai lankosi pas jus. Kaip viskas prasidėjo ir ko siekėte atidarydami būtent tokią parduotuvę?

– Savo veiklą pradėjome 2017-ųjų metų gegužės mėnesį, su tikslu suteikti atvykusiems turistams (tiek pavieniams, tiek jų grupėms) svarbiausių ir reikiamiausių prekių asortimentą bei sudominti lietuvius įdomiomis idėjomis, ieškantiems davanų savo artimiesiems, draugams ar verslo partneriams. Mes tikime, kad žmogiškas ir nuoširdus bendravimas įsigytam daiktui suteikia dar didesnį emocinį užtaisą, nes žmogus ne tik prisimins kelionę, patirtus įspūdžius, bet ir galiausiai žmones, kuriuos sutiko bei su kuriais bendravo. Dėmesys kiekvienam ir dovanų idėjos net patiems išrankiausiems – taip mes pasitinkame kiekvieną mūsų klientą. Mes dėmesingai atrenkame produktus tiek lauktuvėms ar dovanoms, tiek pačio kliento poreikiams, pavyzdžiui kokybiškus lagaminus ar kitus reikalingus daiktus bei aksesuarus, kuriuos taip pat atrasite pas mus.

Vilnius Gifts and Souvenirs

Kuo jūsų parduotuvė skiriasi nuo kitų suvenyrų parduotuvių?

– Išsiskiriame iš kitų suvenyrų parduotuvių ne tik siūlomu prekių asortimentu, bet ir tuo, jog esame ir dovanų parduotuvė, kuri gali atnešti džiaugsmo vietiniams gyventojams ir padėti atrasti naujas, originalias dovanas savo artimiesiems, draugams ar kolegoms. Na o turistai, užėję į mūsų parduotuvę, yra supažindinami su: gintaro kilmės istorija, jo gydomosiomis savybėmis, panaudojimu juvelyrikoje. Taip pat pristatome lietuvišką medų bei supažindiname su jo gydomosiomis savybėmis. Yra galimybė degustuoti medų bei visiems gerai žinomą lietuvišką „Džiugo“ sūrį. Šį sezoną pristatysime naujieną – „Lietuvišką beržų sulą“. Tai labai skanus ir sveikas mineralinių medžiagų prisotintas lietuviškas gėrimas, gaminamas tradiciniu būdu. Mūsų parduotuvei nėra didelis iššūkis sutalpinti dideles turistų grupes (30-40 žmonių).

Taip pat, į parduotuvę užsukusiems turistams suteikiame su turizmu susijusią informaciją – daliname žemėlapius, kuriuose sužymėti visi Vilniuje esantys lankytini objektai. Be to, pas mus galima įsigyti turisto korteles „Vilnius City Card”, su kuriomis turistai ne tik gali gauti nuolaidą restoranuose bei muziejuose, bet ir nemokamai naudotis viešuoju transportu, važinėti oranžiniais miesto dviračiais šiltuoju metų laiku.

Vilnius Gifts and Souvenirs

– Kokius suvenyrus ar dovanas turistai ir vietiniai klientai itin vertina ir vėl sugrįžta?

– Vietiniai klientai labiau domisi lino gaminiais, namų kvapais bei gintaro papuošalais. Turistai taip pat renkasi gintarą, liną, įvairius suvenyrus (raktų pakabukus, magnetukus, gintaru inkrustuotus rašiklius, dekoratyvinius šaukštelius, lėkštutes, modernias silikonines apyrankes su gintaru ir kt.), medų ir sūrį. Na o tie, kuriems netikėtai pritrūko laisvos vietos lagamine įsigytoms dovanoms ir lauktuvėms, siūlome patvariuosius „Samsonite“ firmos lagaminus bei stilingas kuprines.

Vilnius Gifts and Souvenirs

– Kaip suprantu, ši dovanų ir suvenyrų parduotuvė skirta ne tik atvykusiems turistams, bet ir vietiniams klientams?

– Žinoma, nepamirštame ir lietuvių, kurie mums yra ne mažiau svarbūs. Neužmirštame ypatingų šventinių progų, pavyzdžiui Vasario 16-osios proga mūsų klientai galėjo įsigyti Lietuvos trispalvę, pasidabinti ženkliukais su lietuviška atributika. Na o Kovo 8-osios proga siūlėme nemažą asortimentą tulpių bei ruošėme saldžius dovanų rinkinius klientų mylimosioms. Norėčiau paminėti, jog taip pat siūlome savo paslaugas verslo klientams, kurie ieško dovanų savo partneriams įvairioms progoms. Esant poreikiui, tam tikras dovanas galime pažymėti norimu logotipu ar tekstu.

Mums besišnekuočiuojant į parduotuvę užsuko būrelis turistų ir mes tuo užbaigėme mūsų pašnekesį. Dovyda užsiminė, kad šių metų gegužės 19-ąją, pirmojo parduotuvės gimtadienio proga, ketina nustebinti parduotuvės lankytojus.

Parduotuvės adresas: Vokiečių g. 4
Darbo laikas: Pirmadienis – Sekmadienis, nuo 11 iki 21 val.
Facebook paskyra: https://www.facebook.com/VilniusGS/
Teefonas: +37065902600

Vilnius Gifts and Souvenirs

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate šių metų Vilniaus Kalėdų eglę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.