MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Nuotr.: EMP recycling
Vilniaus rinka

Vilniuje pradeda veikti pirmoji mobili elektronikos, buitinės technikos ir spalvotųjų metalų supirktuvė

Didžiausia Baltijos šalyse elektroninių atliekų perdirbimo įmonė „EMP recycling“ Vilniuje pradeda teikti naują paslaugą. Nuo šiol elektronikos, buitinės technikos ir spalvotųjų metalų atliekas vilniečiai gali pristatyti į mobilią „EMP recycling“ supirktuvę.

Pirmoji mobili tokio tipo atliekų supirktuvė Vilniuje pradėjo veikti Geležinio Vilko g. 6 esančioje automobilių aikštelėje, tačiau netrukus šią paslaugą planuojama išplėsti ir kitose sostinės vietose.

Pasak „EMP recycling“ generalinio direktoriaus Dariaus Valeikos, idėja pasiūlyti tokią paslaugą kilo svarstant, kaip atliekų supirkimą savo klientams padaryti dar patogesnį ir paprastesnį.

„Elektronikos, elektros ir įvairių spalvotųjų metalų stambios ir smulkios atliekos negali būti paliktos prie buitinių atliekų konteinerių, tačiau iš klientų dažnai girdime, kad jiems yra sunku, nepatogu jas gabenti į atliekų aikšteles, todėl ėmėme ieškoti būdų, kaip galėtume išspręsti šią problemą. Taip gimė idėja įkurti mobilią supirktuvę. Jos tikslas – supirkti elektroniką, seną buitinę techniką ir įvairias spalvotųjų metalų turinčias atliekas klientams patogiu metu, arčiau jų namų ar kitų patalpų, kur jos kaupiasi“, – sakė Darius Valeika.

Iš gyventojų, į mobilią supirktuvę atvežusių elektronikos ir spalvotųjų metalų atliekas, jos priimamos specialiame automobilyje. Už atvežtas atliekas „EMP recycling“ gyventojams moka atlygį pagal įmonės interneto svetainėje www.emp.lt skelbiamas supirkimo kainas ir atliekų svorį.

Pirmoji „EMP recycling“ mobili elektronikos, buitinės technikos ir spalvotųjų metalų supirktuvė Geležinio Vilko gatvėje veikia nuo antradienio iki penktadienio 10 iki 19 val., o šeštadieniais – nuo 10 iki 15 val. Kitu metu, nestovint specialiam „EMP recycling“ automobiliui, šiuo adresu atliekas palikti draudžiama.

Neturintiems galimybių pristatyti elektronikos atliekas į supirkimo punktus „EMP recycling“ jau 10 metų Vilniaus ir Kauno regione teikia EMP atliekų taksi paslaugą. Užsiregistravus trumpuoju numeriu 1806 arba užpildžius atliekų išvežimo formą puslapyje www.emp.lt. EMP atliekų taksi elektroniką ir seną buitinę techniką iš namų pasiima ir išveža perdirbti nemokamai.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

VMI skelbia pajamų deklaravimo startą

Donatas Andrijauskas

Planuojame parduoti auto: taisyklės, kurios pagreitins pardavimą

Made in Vilnius

„Lidl“ ir „Norfa“ nedirbs pirmąją Velykų dieną, kiti dar neapsisprendė

BNS

„Entafarma“ planuoja plėtrą Vilniaus rajone

BNS

„Gintarinė vaistinė“ bando elektronines kainų etiketes

ELTA

R. Šimašius derybose dėl koalicijos nežada nusileisti dėl nacionalinio stadiono ir kitų projektų

BNS

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika