Bendrovė „Omniva LT“ baigė įgyvendinti praėjusiais metais paskelbtą dvigubą plėtrą, pastatydama 150 naujų paštomatų didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei regionuose, ir savo valdomų paštomatų tinklą Lietuvoje išplėtė iki 300. Paskutinis suplanuotas paštomatas pastatytas sausio viduryje Babtų miestelyje, kur galės aptarnauti apie 16 tūkst. siuntų per metus. Iš viso į praėjusių metų paštomatų ir automobilių parko plėtrą Lietuvoje bendrovė investavo apie 4 mln. eurų, paštomatinės paslaugos pajėgumus padidindama du kartus.  

Visi Lietuvos gyventojai turėjo galimybę balsuoti už naujų paštomatų vietas – specialios kampanijos metu internetu buvo galima siūlyti naują vietą ar balsuoti už jau pasiūlytą. Per balsavimą sulaukta daugiau kaip 1,5 tūkst. vietų pasiūlymų – didžioji dalis gyventojų siūlė visiems strategiškai patogius adresus, kur įsikūrę prekybos centrai, parduotuvės, degalinės ar verslo centrai.

Pasak „Omniva LT“ paslaugų plėtros vadovės Giedrės Vaitekūnaitės, didžiausias plėtros pokytis matomas didžiuosiuose Lietuvos miestuose, kuriuose pastatyta kiek daugiau nei pusė visų naujų paštomatų. Per praėjusius metus Vilnius pasipildė 42, Kaunas – 23, Klaipėda ir Šiauliai – po 8, o Panevėžys – 3 naujais paštomatais. Tuo tarpu naujos lokacijos, kuriose anksčiau nebuvo bendrovės paštomatų, sudaro apie 22 proc. visų vietovių. Tarp jų tokie rajonai kaip Šakių, Šilutės, Vilkaviškio, Zarasų ir kiti. Apskritai paštomatų pasiūla ypač išsiplėtė prie verslo centrų, turgaviečių ir sporto klubų.

„Pastaruosius 3–4 metus augame beveik trigubai greičiau nei visa rinka, todėl tikime, kad ši pati didžiausia iki šiol vykdyta mūsų investicija padės labiau priartėti prie didesnio skaičiaus Lietuvos gyventojų ir leis prisidėti prie spartesnės e. komercijos raidos Lietuvoje, pristatant dar daugiau siuntų. Platesnis ir patogesnis paštomatų tinklas vartotojui, ypač mažesniuose šalies miesteliuose, suteiks patogesnes ir pigesnes siuntų gavimo ir pristatymo galimybes, jeigu iki šiol siuntas galėjo gauti, pavyzdžiui, tik per kurjerį“,  – sako „Omniva LT“ paslaugų plėtros vadovė. Kalbėdama apie 2020 m. verslo tikslus G. Vaitekūnaitė užsimena, kad ir šiemet planuojama 2–3 kartų spartesnis nei rinkos augimas, kuris pastaruosius 4 metus pagal pajamas augo vidutiniškai po 13 proc.

„Omniva LT“ vadovas Simonas Bielskis  toliau kalba ir apie šių metų verslo planus – ketinama ir toliau investuoti į paštomatinių paslaugų plėtrą ir modernizaciją. Antrąjį šių metų ketvirtį planuojama bendrovės sandėlį Vilniuje išplėsti dvigubai, o iki metų pabaigos – šį naująjį Vilniaus sandėlį visiškai automatizuoti, investuojant 1–2 mln. eurų į siuntų rūšiavimo linijos modernizavimą, kuri būtų dar modernesnė nei 2018 m. pastatyta bendrovės linija Kauno terminale. Taip pat bendrovės planuose – ir toliau didinti paštomatų skaičių Lietuvoje bent 10 proc.

2020 m. toliau planuojamas dviženklis darbuotojų skaičiaus augimas (2019 m. – beveik 45 proc.) bei atnaujinti automobilių parką, išplečiant jį 20–30 naujų automobilių.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

8 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist