Vilniuje duris atvers pats didžiausias Gym+ sporto klubas

Visame pasaulyje akivaizdi tendencija, jog sportas tampa neatsiejama sveiko ir aktyvaus šiuolaikinio žmogaus gyvenimo dalimi. Gym+ sporto klubų tinklo įkūrėjai puoselėja šią idėją jau nuo pat pirmojo sporto klubo atidarymo. Pagrindinė Gym+ sporto klubo vizija yra tai, kad nuolat spartėjant gyvenimo tempui sportas turi būti ne tik profesionalus, bet tapti kiekvienam prieinamas ir patogus tiek pagal esamą lokaciją, tiek ir pagal abonemento kainą.

Gym+ šiuo metu yra greičiausiai augantis ir vienas iš populiariausių sporto klubų Lietuvoje. Anot sporto klubo atstovų, toks spartus lankytojų skaičiaus augimas tiesiog įpareigoja gerinti klientų aptarnavimo kokybę ir investuoti į naują ir profesionalų sporto klubo įrangą bei modernų interjerą. Juk esant išskirtinėms sąlygoms ir klubui veikiant net 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, atsispirti galimybei pasportuoti – itin sunku. Juolab kad apsilankymų kiekis nėra ribojimas ir užsukti į sporto klubą galite net keletą kartų per parą.

Gym+ sporto klubo lankytojų rugsėjo 30 d. laukia dar viena didelė staigmena – Ukmergės g. 256, Vilniuje, duris atvers naujas pats didžiausias sporto klubas, pasižymintis papildomai įrengtu pirčių kompleksu. Klientų laukianti pirčių zona – pagrindinis naujo sporto klubo išskirtinumas, be to, kaip ir kiekviename Gym+ sporto klube klientų lauks aukščiausius kokybės standartus atitinkanti Technogym sporto įranga, erdvios grupinių ir funkcinių treniruočių zonos, šiuolaikiškas interjeras, profesionali trenerių pagalba. Po sunkios treniruotės čia ne tik išlaisvinsite mintis, bet atpalaiduosite viso kūno raumenis ir padėsite jiems lengviau atsistatyti po patirto fizinio krūvio.

Gym+ atstovai vis dar džiaugiasi sėkmingai rugpjūčio pabaigoje duris atvėrusiu klubu „G9“ prekybos centre. Jame itin didelis dėmesys skirtas profesionalių treniruoklių atrankai, kurie gali būti naudojami tiek individualiai, tiek įtraukti į grupines treniruotes. Grupinės treniruotės G9 veikiančiame Gym+ klube, koncentruotos į greitu miesto ritmu judantį žmogų, tad jam siūlomos intensyvios 30min treniruotės, kurios tampa vis populeresnės tarp šio klubo lankytojų. Šias džiugas nuotaikas ir naujas sporto tendencijas Gym+ komanda pasiruošusi pratęsti ir naujame klube Ukmergės g. 256, kurio atidarymo metu laukia įspūdingas Zumbos vakarėlis.

Prisijungk prie nuolat augančios Gym+ šeimos – išankstinius sporto klubo abonementus galite įsigyti jau dabar (abonementų skaičius ribotas): specialūs pasiūlymai.

Straipsnis parengtas bendradarbiaujant su Gym+

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

23 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate Vilniaus gatvėse įrengiamus greičio matuoklius?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist