Kitą savaitę, vasario 9-ąją, ketvirtadienį, Vilniuje, adresu Justiniškių g. 126, 8 val. duris pirkėjams atvers devintoji „Lidl“ parduotuvė šiame mieste ir iš viso jau 24-oji šio tinklo prekybos vieta Lietuvoje.

Pirmieji naujosios parduotuvės svečiai tradiciškai bus vaišinami Berlyno spurgomis su džemu bei karšta arbata ir galės rinktis iš atidarymui skirtų pasiūlymų, kurie papildys reguliarius, suplanuotus prekybos tinkle visoje šalyje. 2017-uosius pasitikęs su atnaujinta akcijų sistema, prekybos tinklas „Lidl“ nuo šiol pirkėjams kiekvieną ketvirtadienį siūlo kaskart naujos sudėties vadinamuosius šviežiąjį bei šaunųjį prekių penketus visai savaitei. Jų „Lidl“ parduotuvėse galima įsigyti specialiomis kainomis.

„Lidl“ asortimentą sudaro apie 1 600 kasdienių prekių, kurias nuolat paįvairina specialūs maisto produktų bei ne maisto prekių pasiūlymai ir akcijos. „Lidl“ parduotuvių darbo laikas – kasdien 8–22 val.

Prekybos tinklo prioritetai, išskirti atsižvelgus į Lietuvos gyventojų pageidavimus – prekių šviežumas ir kokybė. Parduotuvės kepyklėlėje keliskart per dieną kepamos bandelės, kruasanai, pyragėliai su įvairiais įdarais ir duona. Šaltuoju metų laiku, kai ypač svarbi visavertė mityba, ryškiomis vaisių ir daržovių spalvomis akį traukia vadinamasis „Lidl“ turgelis. Prekybos tinklas siekia užtikrinti pirkėjų mėgstamų vaisių ir daržovių pasiūlą bet kuriuo metų laiku bei visuomet siūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį.

Į „Lidl“ turgelį kasdien pristatomos šviežios prekės, gautos iš patikimų Lietuvos bei užsienio augintojų ir įveikusios nuodugnią kontrolę bendrovės logistikos centre Kauno rajone. Parduotuvėje vaisius bei daržoves kas valandą rūpestingai apžiūri ir perrenka atsakingas konkrečios pamainos darbuotojas – šviežumo inspektorius. Turgelio asortimentas priklauso nuo sezono, o šiemet čia pasirodė ir sertifikuotuose ekologiniuose ūkiuose užauginti vaisiai bei daržovės, žymimi „Biotrend“ ženklu.

„Siekiame, kad „Lidl“ būtinųjų prekių krepšelis Lietuvos kontekste išsiskirtų patraukliausia kaina. Neseniai bendrovės atlikta kainų analizė parodė, kad šiuo metu net 50% nuolatinio parduotuvių asortimento, kurį sudaro maisto produktai, buitinė chemija, kosmetika ir buities reikmenys, t. y. kas antros prekės kaina yra žemesnė nei 1 euras“, – teigė Agnė Gaižauskienė, UAB „Lidl Lietuva“ Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovė.

Kaip ir visos „Lidl“ parduotuvės Lietuvoje, naujoji yra sertifikuota pagal tarptautinę tvariųjų pastatų vertinimo sistemą „BREEAM In-Use“, kuri atspindi statinio energinį efektyvumą bei kitus susijusius aspektus. „Lidl“ parduotuvėse bei logistikos centre naudojama „Žalia lietuviška energija“, iš atsinaujinančių išteklių gaminama Lietuvoje, o bendrovė skatina rūšiuoti atliekas: ties įėjimu į kiekvieną parduotuvę veikia ekostotelės su taromatais.

Šiuo metu Vilniuje veikia aštuonios „Lidl“ parduotuvės.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist