Vilniaus rinka

Vilniuje apskaitos prietaisus keis bendrovės „Kanava“ darbuotojai

Geriamojo vandens apskaitos prietaisus, kuriems baigiasi metrologinės patikros galiojimo laikas, Vilniaus miesto individualių namų gyventojams pradėjo keisti bendrovės „Kanava“ darbuotojai.

Viešuosius pirkimus rangos darbų vykdymui laimėjusi bendrovė padės prižiūrėti vieną dalį „Vilniaus vandenims“ priklausančių apskaitos prietaisų, dar vieną dalį – Vilniaus mieste daugiabučių namų butuose įrengtus apskaitos prietaisus – prižiūri ir dėl pasibaigusios metrologinės patikros keičia kita rangos darbus vykdanti bendrovė – „SKDR“. Likusius apskaitos prietaisus savo aptarnaujamoje teritorijoje keičia ir įrengia „Vilniaus vandenų“ darbuotojai.

„Vilniaus vandenys“ primena, kad pagal vandens apskaitos prietaisams taikomą teisinį metrologinį reglamentavimą, vandens apskaitos prietaisai, pasibaigus jų patikros galiojimo laikui, privatiems klientams turi būti keičiami kas 6 metus, o verslo klientams – kas 2 metus.

 

Apie planuojamus darbus, kaip teigia bendrovė, gyventojai yra iš anksto informuojami trumposiomis žinutėmis, informaciniais lapeliais ir kitomis priemonėmis.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button