Vilnietė į banko sąskaitą netikėtai gavo 500 eurų: nesupranta iš kur ir už ką

Komentarai 5

 1. miau says:

  tai kad pervedant matosi kas siuntejas

 2. Vardenis says:

  Man atejo karta ar ne 999€. Aisku kad pasiemiau ir isleidau, paskui ignoravau bent kokius laiskus is banko. Taip ir baigesi.

 3. Vaflis says:

  Niekad nereikia suteikti leidimų jokioms programoms. Jos ir be leidimų puikiausiai veikia. Čia tik triukas, kad rinkti duomenis iš vartotojo telefono.

 4. Irena says:

  Jeigu niekas iš dviejų pusių nesikreipia,vienas nežino iš ko gavo ,kitas net nežino kiek sąskaitose pinigų turi,tai bankai ko tuomet kišasi,,nelegalus tipo pinigai,,tai tegul tuomet minusuoja iš fondo sąskaitos,ten irgi ne bankų pinigai guli,jie irgi puikiai vykdo sukčiavimą ir vagystės iš gyventojų prisidengdami ,,įstatymais,nes seimas liepė,ir jie negali nevykdyti,,čia tegul vaikams darželiuose pasakas papasakoja,kokie ,,sąžiningi,,bankai,vyriausybė ,seimas ir Sodra,o kur dar grąža už kokius penkis metus iš bankų,kiek jie nuo sąskaitų nuskaiciuoja,,,iš nemokamai pagamintų kortelių,, ,nemokamai gamina,tik paskui kažkodėl mokestį taiko,o kur dar iš bankų sugrąžinti pinigai,jei žmonės neturi to smart ,tai iš sąskaitos iš kart dešimt eurų,tipo Nevagia ,,pagal įstatymus,,kur skolos grąžinimas klientui uz bankų vagystės ,nėra, gal ta daskevicurne kažkokia nenori kartais iš savo asmeninių lėšų grąžinti tiek ,kiek bankas iš sąskaitos isvoge,ar BK tik klientams,vagims bankuose ir kitose institucijose negalioja

 5. Lordas says:

  Tai kas vis dėl to pervedimą padarė?kur pinigai nusės? Greičiausiai ,kas moka geriausiai su jais tvarkytis,banke

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kuris Vilniaus projektas nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist