Vilniaus rinka

„Vilniaus vandenys“ sukūrė interaktyvų vandens tinklų žemėlapį

Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bendrovė „Vilniaus vandenys“ sukūrė interaktyvų žemėlapį, kuriame galima matyti, kur nutiesti centralizuoti „Vilniaus vandenims“ priklausantys vandentiekio ir nuotekų tinklai. Ši informacija itin aktuali naujo būsto statyboms besiruošiantiems gyventojams.

Klientų aptarnavimo tarnybos direktorė Giedrė Blazgienė teigia, jos šis žemėlapis gali padėti gyventojams apsispręsti dėl tinkamiausios sklypo vietos įsigijimo ir būsto statybų. Jos teigimu, patogiai išvystytos miesto komunikacijos, tarp jų ir centralizuotas vandentiekio bei nuotekų tinklas, gali būti vieni iš pagrindinių veiksnių, renkantis patogią vietą gyventi.

„Žinome, kiek daug rūpesčių turi naujakuriai ir kiek dar visko tenka apgalvoti ir padaryti iki statybų pradžios. Vienas pirmųjų žingsnių, prieš priimant sprendimą dėl naujo būsto statybų – yra apgalvoti, kaip bus tiekiamas vanduo, kuris reikalingas tiek pačioms statyboms, tiek komfortiškam gyvenimui vėliau. Mūsų sukurtas žemėlapis leidžia akimirksniu pasitikrinti, ar iki pasirinktos gyvenamosios vietos yra pakloti centralizuoti vandentiekio ir nuotekų tinklai, kur eina artimiausios atšakos“, – sako G. Blazgienė.

 

Žemėlapį sudaro keli sluoksniai: Vandentiekio tinklas, Nuotekų tinklas ir pagal Europos Sąjungos projektus nutiestas vandentiekio ir nuotekų tinklas. Gyventojai, jungdamiesi prie dalinai Europos Sąjungos lėšomis nutiestų tinklų, gali pasinaudoti SUPAPRASTINTA PRISIJUNGIMO TVARKA, kuomet dalį prisijungimo darbų už klientą atlieka  „Vilniaus vandenys“.

Interaktyviame žemėlapyje atvaizduotas „Vilniaus vandenims“ priklausantis beveik 1 700 kilometrų vandentiekio ir 1 350 kilometrų nuotekų tinklas.

Kviečiame išbandyti ir naudotis ŽEMĖLAPIU.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button