Vilniaus rinka

„Vilniaus vandenys“ parengė prisijungimo prie vandentiekio ir nuotekų tinklų skaičiuoklę

Didžiausia šalyje vandentvarkos bendrovė „Vilniaus vandenys“, vartotojams pradėjusi siūlyti visas tinklų įrengimo ir prijungimo prie centralizuotų vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklų paslaugas „iš vienų rankų“, pristato dar vieną naujovę – prijungimo kainos skaičiuoklę.

Skaičiuoklė naujiems klientams padės operatyviai sužinoti preliminarią prijungimo prie centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų statybos darbų kainą, atsižvelgus į individualius jų poreikius.

„Iš norinčių prisijungti prie vandentiekio ir nuotekų tinklų dažnai sulaukiame klausimų, kiek tai kainuos – juk nuo to ir prasideda darbų ir išlaidų planavimas. Tačiau kiekvienu atveju tai yra labai individualu, todėl sukūrėme įrankį, kuris greitai ir paprastai padės sužinoti preliminarią prijungimo kainą“, – sako „Vilniaus vandenų“ Klientų aptarnavimo tarnybos direktorius Saulius Savickas.

 

Pasak jo, skaičiuoklė labai paprasta, tereikia užpildyti vos kelis laukelius. Vis tik, klientams, norintiems sužinoti, preliminarią darbų kainą, nebereikės kreiptis į bendrovės specialistus, taip jie sutaupys laiko ir turės mažiau rūpesčių.

Tinklų statybos darbų kaina labai individuali, ji priklauso nuo pastato iki gatvės tinklo klojamo vamzdyno – vandentiekio įvado ir nuotekų išvado – ilgio, taip pat, ar užsakoma dangų išardymo ir atstatymo paslauga bei kontrolinė geodezinė išpildomoji nuotrauka, kuri būtina prieš pradedant eksploatuoti naujus požeminius tinklus. Į prijungimo kainą nėra įskaičiuojami kliento vidaus tinklų įrengimo darbai. Vis tik vartotojams svarbu žinoti, kiek preliminariai lėšų reikės skirti vandentiekio ir nuotekų statybos darbams prieš jiems prasidedant.

Vandentiekio ir nuotekų statybos darbai pradedami, kai yra parengtas ir su „Vilniaus vandenimis“ suderintas tinklų projektas. Bendrovė vartotojų patogumui teikia ir projektavimo paslaugą.

 

„Vilniaus vandenys“ yra didžiausia Lietuvoje vandentvarkos bendrovė, tiekianti geriamąjį vandenį ir tvarkanti nuotekas beveik 263 tūkst. klientų. Iš viso 2019 m. sutartis dėl prisijungimo prie centralizuotų tinklų bendrovė pasirašė su 2783 klientais, šiais metais – su beveik 400.

Eleonora Budzinauskienė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Gruzas
Gruzas
11 mėnesius

Kainų laukti kosminių, ar bus numatytos lengvatos, einant šiuolaikiškesnio miesto link? Kainos paprastam žmogui esmė…

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button