Vilnius skelbia viešą konkursą Rotušėje išsinuomoti patalpas restoranui ir kavinei, praneša savivaldybė.

Nurodoma, kad atsižvelgdama į verslo poreikius, Vilniaus Taryba atnaujino ir pagerino Rotušės patalpų nuomos konkurso sąlygas: vietoje anksčiau numatyto maksimalaus nuomos laikotarpio 5 metams, 258 kv. m patalpas pačiame Vilniaus senamiesčio centre (Didžioji g. 31) numatyta išnuomoti maitinimo įstaigos įrengimui 10 metų viešo konkurso būdu.

Prieš tai skelbti patalpų nuomos konkursai neįvyko. Pirmasis – dėl prasidėjusios pandemijos, antrasis – dėl prasidėjusio karo Ukrainoje. Tikimasi, kad jau šiais metais bus galima pakviesti vilniečius ir sostinės svečius verslo pietų ar jaukios vakarienės, o į Rotušės aikštės pusę išeinančioje elegantiškoje kavinėje – pasimėgauti puodeliu kvapnios kavos, pasiklausyti gero džiazo ar klasikos.

„UNESCO saugomo sostinės senamiesčio aura, daugiau kaip prieš 600 metų karaliaus Jogailos suteiktos Magdeburgo teisės miesto savivaldai, žymiausio Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės klasicizmo epochos architekto Lauryno Gucevičiaus suprojektuotos Vilniaus rotušės kolonos ir freskų salių skliautai – Jūsų verslo sėkmei! – Taip pristatome istorinę Rotušę ir kviečiame geriausius Lietuvos ar užsienio šalių virtuvių šefus ir restoranų verslo atstovus pasinaudoti unikalia galimybe – atidaryti skoningą europietiškos virtuvės restoraną ir įrengti jaukią kavinę išskirtinėje erdvėje“, – kvietė Vilniaus rotušės valdytojas Perlis Vaisieta.

„Vilniaus rotušėje nuolat gausu įvairių svečių, rengiami užsienio šalių diplomatinio korpuso priėmimai, reprezentaciniai renginiai, verslo konferencijos, vyksta iškilmingos santuokų ceremonijos, rengiamos nuolatinės parodos, organizuojami įvairių žanrų muzikos koncertai Didžiojoje salėje, masiniai renginiai Rotušės aikštėje. Čia visada gausu šventiškai nusiteikusių žmonių, todėl naujai įsikūręs jaukus restoranas su kavinė klientų tikrai nestokos“, – teigiama pranešime.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

22 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar vis dar reikalingas paminklas Lukiškių aikštėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.