Vilniaus rinka

„Vilniaus prekyba” telkia pajėgas vaistinių verslo plėtrai

„Vilniaus prekybos” grupė telkia resursus numatomai vaistinių verslo plėtrai Vidurio ir Rytų Europos šalių regione –  stiprinama UAB „Euroapotheca” vadovų komanda, keičiamas UAB „Vilniaus prekyba” veiklos modelis ir valdybos narių sudėtis.

UAB „Euroapotheca” generaline direktore nuo spalio 3 d. tapo Raimonda Kižienė, iki šiol dirbusi UAB „Vilniaus prekyba” valdyboje. Prie „Euroapotheca” vadovų komandos nuo spalio 3 d. taip pat prisijungė buvę „Vilniaus prekybos” valdybos nariai – Aurimas Martišauskas, Oksana Kostogriz. A. Martišauskas įmonėje bus atsakingas už strateginę verslo plėtrą, O. Kostogriz – teisės sritį. „Euroapotheca” korporatyvinių reikalų vadovu tapo Arvydas Žilinskas, kuris iki šiol buvo atsakingas už bendrovės „Vilniaus prekyba” korporatyvinius reikalus.

„Peržiūrėjome „Euroapotheca” grupės verslo strategiją ir šiandien įžengiame į aktyvios plėtros etapą, siųsdami rinkoms aiškų signalą apie mūsų pasirengimą ieškoti palankių galimybių užsienyje – Vidurio ir Rytų Europos regione, kitose Baltijos šalyse ir Šiaurės šalių regione. Verslo plėtrą šiuo metu laikome didžiausiu mūsų grupės prioritetu, plėtrą vykdysime ieškodami palankių galimybių įsigyti naujų tinklų ir įmonių, augti organiškai ir franšizės keliu. Turime aiškią kryptį ir veiksmų planą, kurį einame įgyvendinti kartu su jį parengusia komanda”, – sako UAB „Euroapotheca” valdybos pirmininkė ir direktorė Raimonda Kižienė.

„Vilniaus prekyba” ir dukterinės įmonės žengia į naują plėtros už Lietuvos ribų etapą, esame didelė tarptautinė grupė, siekianti stiprinti užimamas pozicijas užsienio rinkose. Vaistinių verslo plėtrai pasitelkiame „Vilniaus prekybos” vadovų komandą ir tikimės, kad jai pavyks įveikti iššūkius  ir įgyvendinti užsibrėžtus ambicingus tikslus” – sako UAB „Vilniaus prekyba” valdybos pirmininkas Marius Čatrauskas.

UAB „Vilniaus prekyba” nuo spalio 2 d. patvirtino naują valdybos sudėtį – valdybos pirmininku ir toliau bus Marius Čatrauskas, valdyboje toliau dirbs Lina Karkliauskaitė, prie valdybos prisijungė trys nauji nariai – Rytis Jezepčikas, Eugenijus Filonovas ir Elena Aleknavičienė.


Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button