Vilniaus miesto Liberalų sąjūdžio skyrius visuotinio susirinkimo metu patvirtino kandidatų į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą sąrašą. Liberalų sąrašą į kitų metų kovą vyksiančius rinkimus ves visuomenininkas, Ukrainos apdovanotas už pagalbą kovoje prieš agresorę Rusiją, pastaruosius metus aktyviai dirbęs su didžiausiais Lietuvos labdaros projektais, buvęs Vilniaus miesto mero visuomeninis patarėjas Daniel Lupshitz.

„Tikiu, kad mes, vilniečiai, turime labai gerą galimybę pakeisti nusistovėjusį, pigų politikavimą, dar pigesnius reklaminius triukus bei asmenines, kitiems vertės nekuriančias, egocentriškas ambicijas į: darbus, įsipareigojimus ir atsakomybę. Mūsų komandos patirtis, mūsų noras ir apsisprendimas įsipareigoti Vilniaus miesto gyventojams ir bus tas esminis elementas, kuris pakeis esamą neatsakingą požiūrį į mus ir mūsų bendruomenes“, – kalbėjo sąrašo lyderis D. Lupshitz.

Sąrašo penketuką taip pat papildė LNOBT generalinis direktorius Jonas Sakalauskas, Ateities visuomenės instituto direktorė, socialinių mokslų daktarė Erika Godlevska, italų kilmės virtuvės šefas, kulinaras Gian Luca Demarco bei LS Vilniaus skyriaus Sporto komiteto pirmininkas, Lietuvos sekmadienio futbolo lygos (SFL) įkūrėjas Paulius Malžinskas.

Antru numeriu išrinktas Nacionalinio operos ir baleto teatro direktorius Jonas Sakalauskas pabrėžė, kad tokia patirčių įvairovė yra būtent tai, ko dabar reikia Vilniui.

„Vieniša žvaigždė visada nublanksta darnaus choro akivaizdoje“, – sakė J. Sakalauskas.

Su Liberalų sąjūdžiu į miesto tarybą kandidatuojantis virtuvės šefas, visuomenininkas Gian Luca Demarco pažymėjo, jog Liberalų sąjūdis buvo ir bus už veiklius, savimi pasitikinčius, atkaklius, kūrybingus žmonės, kuriems nereikia, jog valstybė juos varžytų.

„Liberalai tiki, jog turime sudaryti sąlygas žmonėms atsiskleisti, suteikti galimybes užsiimti savo veikla, kurti verslus, siekti aukštumų moksle ar kultūroje – įvairiausiose karjeros srityse“, – sakė G. L. Demarco, rinkimų sąraše užimsiantis trečią vietą.

„Visada maniau ir manysiu, kad politikoje turi būti drąsūs, inovatyvūs, ryžtingi žmonės, matantys šalies ir miesto ateitį. Savo turiningą patirtį noriu įprasminti kurdama sostinės kultūros politiką”, – teigė dr. E. Godlevska, kuri sąraše yra ketvirtoje vietoje.

„Liberalų įsitikinimu, veikliems žmonėms reikia šiuolaikiškos ir jų gyvenimo būdui pritaikytos gyvenamosios aplinkos. Tačiau vien tik gerų kelių, patogaus transporto nepakanka, gyventojams turi būti suteikta galimybė prisidėti prie valdžios sprendimų“, – apibendrino penktą vietą sąraše užimantis P. Malžinskas.

Liberalios savivaldos prioritetai yra: darnus žmogaus ir aplinkos santykis, verslių ir veiklių žmonių įgalinimas, jaunų šeimų bei specialistų pritraukimas į regionus, kokybiškas švietimas, sveikatos bei kultūros paslaugos. Visa tai gavęs savivaldos gyventojas jausis saugus ir bus vieningos, veikiančios, augančios, kuriančios ir pokyčio siekiančios bendruomenės dalimi bet kokios krizės akivaizdoje.

ELTA (ELTA)

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

14 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, kad Vilniaus viešojo transporto bilietai būtų suskirstyti pagal zonas?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.