Vilniaus rinka

Vilniaus centre – nuo stogo besileidžiantis dramblys

Ankstyvas antradienio rytas Vilniaus centrebuvo kiek kitoks nei įprastai. Čia skambėjo afrikietiškų būgnų ritmai, žmonių juokas ir nuostaba, išvydus nuo stogo besileidžiantį oranžinį dramblį. Reginį mačiusi Agnė S., pasakoja, kad toks vaizdas buvo labai netikėtas.

„Išvydus už lango lipantį oranžinį dramblį – nenustebti neįmanoma. Iš pradžių buvo kiek baisu, ar drambliui pavyks sklandžiai nusileisti nuo stogo, ar nepasimes tarp virvių ir lynų, tačiau vėliau paaiškėjo, kad tai buvo profesionalus aukštalipys. Tai šiek tiek atitraukė nuo kasdienių darbų ir privertė nusišypsoti,“ – įspūdžiais dalijasi Agnė S.

Taip įspūdžio dovanų platinimo bendrovė „Gera dovana“ pasisveikino su naujaisiais kaimynais, įsikeldama į naujas patalpas centre.

 

Anot įmonės vadovo Ernesto Vasiliausko, prieš įsikraustant į naują biurą, komandai kilo idėja su naujaisiais kaimynais pasisveikinti ypatingai.

„Esame įspūdžio dovanų platintoja, todėl stebinti aplinkinius ir kurti geromis emocijomis nuspalvintus prisiminimus – mūsų pareiga. Tikriausiai šią pareigą suprantame labai rimtai, nes visuomet norime suteikti kuo daugiau įsimintinų akimirkų. Tikimės, kad šis reginys ne vieną privertė nusišypsoti,“ – pasakoja E. Vasiliauskas.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
28 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button