VilkpėdėVilniaus rinka

Vilkpėdėje moderniai rekonstruota „MOKI VEŽI“ parduotuvė

Vilkpėdės mikrorajone, duris atvėrė atnaujinta statybos, remonto, apdailos ir sodo prekių parduotuvių tinklo „MOKI VEŽI“ parduotuvė. Pabaigus visapusiškus rekonstrukcijos darbus, 5 tūkst. kv. m ploto parduotuvėje lankytojai galės apsipirkti greičiau ir patogiau. Iš viso į Vilkpėdės parduotuvės rekonstrukciją įmonė investavo beveik pusė milijono eurų.

Anot „MOKI VEŽI“ marketingo vadovės Laimos Skirienės, didžiųjų prekybos tinklo parduotuvių atnaujinimo darbai vyksta jau nuo 2017 m., kuomet buvo patvirtinta nauja parduotuvių koncepcija. Ji apibrėžia ne tik šiuolaikišką jų dizainą bei išplanavimą, bet ir modernių ir patogių darbo sąlygų sukūrimą.

Su Vilkpėdės parduotuvės modernizavimu šis rekonstravimo etapas buvo užbaigtas: „Vilkpėdės parduotuvėje jau seniai stebime vienus didžiausių klientų srautų, todėl vienas pagrindinių rekonstrukcijos tikslų buvo paversti ją dar patrauklesne ir patogesne apsipirkimo vieta. Pirmiausia to siekėme pakeisdami prekių išdėstymo tvarką ir būdą. Naujas prekių išdėstymas užtikrins, kad pirkėjai lengviau ir greičiau suras ieškomas prekes. Tai ne tik sutrumpins jų apsipirkimo laiką, bet ir pagerins bendrą apsilankymo patirtį.“

 

L. Skirienė pratęsia, kad Vilkpėdės „MOKI VEŽI“ parduotuvė veikė ir rekonstrukcijos metu. Toks sprendimas buvo priimtas siekiant nesukelti papildomų nepatogumų tiek pastoviems, tiek naujiems lankytojams.

„Ši parduotuvė išsiskiria itin gausia ir lojalia nuolatinių klientų baze. Patogi parduotuvės vieta ir ankstyva jos darbo pradžia lemia, kad į darbą vykstantys pirkėjai gali greitai įsigyti reikiamų statybinių, apdailos, santechnikos ir kitų būtinų prekių. Būtent todėl rekonstrukciją vykdėme dalimis užtverdami pertvarkomas parduotuvės zonas, tuo pat metu sudarydami galimybę klientams įsigyti būtiniausias prekes“, – teigia „MOKI VEŽI“ marketingo vadovė.

Apsipirkti – jaukiau ir patogiau

Po rekonstrukcijos parduotuvės lankytojai galės apsipirkti greičiau ir patogiau. Pakeistas visos parduotuvės centrinis LED apšvietimas, kuris ne tik užtikrina geresnį apšvietimą, bet ir efektyviai naudoja elektros energiją, atidaryta nauja, erdvi statybinių prekių salė, modernizavus prekių išdėstymo technologiją buvo sumontuoti nauji prekių stelažai, atnaujinta produktų pateikimo įranga ir skyrių navigacijos nuorodos.

 

Taip pat dėl pirkėjų komforto įrengtas papildomas įėjimas su veikiančia kasa tiesiai iš automobilių stovėjimo aikštelės.

„Be to, šalia šio įėjimo įsikūrus didmenos skyriui, didesnį kiekį statybinių medžiagų norinčius įsigyti pirkėjus greitai aptarnaus profesionalūs vadybininkai, o už įsigytas prekes bus galima susimokėti vietoje“, – sako L. Skirienė.

Užtikrins dar geresnes darbo sąlygas

Rekonstrukcijos metu didelis dėmesys buvo skirtas ir papildomam darbuotojų gerovės užtikrinimui bei dar patogesnių darbo sąlygų kūrimui.

 

Atnaujinus prekių išdėstymo sistemą ir pradėjus jas eksponuoti bei sandėliuoti pagal specialias planogramas, parduotuvės komandos darbas taps operatyvesnis ir labiau struktūruotas.

„Vilkpėdės parduotuvės darbuotojai nuo šiol komunikuos aiškiau, greičiau ir patogiau, nes kartu su atnaujinimu įdiegėme ir bendravimo ausinėmis sistemą. Taip pat pirkėjų patogumui parduotuvėje įrengėme konsultantų iškvietimo mygtukus, kurie, prireikus konsultacijos, iškviečia parduotuvės darbuotoją. Šios mažos, bet reikšmingos detalės įneša daugiau aiškumo į personalo kasdienybę bei neabejotinai palengvina jų darbą“, – teigia „MOKI VEŽI“ marketingo vadovė.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
10 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Bratva

Kiek gali kapitalistai girtis savo parduotuvėmis, negėda būtų jei pasakytų, kad pas mus žmonės uždirba, o moka vergų algas ir iš žmonių kraujo stato savo apgailėtinus fasadus!!!

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button